شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
پرداخت سهم شهرداری از جرایم راهنمایی و رانندگی
۱۶:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
اجاره خودرو

پرداخت سهم شهرداری از جرایم راهنمایی و رانندگی

پرشین خودرو: معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ٣٤ میلیارد تومان سهم شهرداری از جرایم راهنمایی و رانندگی در سال ۹۷ پرداخت شده است.

به گزارش پرشین خودرو، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو انتشار خبری درباره عدم واریز سهم شهرداری از جرایم راهنمایی و رانندگی، ضمن تکذیب این خبر اعلام می‌دارد در سال ١٣٩٧، مبلغ ٣۴میلیارد تومان از این محل به حساب شهرداری واریز شده است.

 

جرایم رانندگی


بر اساس قانون راهنمایی و رانندگی که در سال ۸۹ تصویب شد، ۶۰ درصد جرائم وصولی در محدوده شهرها به نسبت ۷۰ درصد و ۳۰ درصد به ترتیب به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اختصاص می‌یابد، که بر این اساس در سال 97 نیز از سهم 172 میلیاردی شهرداری تهران در قانون بودجه، مبلغ ۳۴ میلیارد تومان به شهرداری پرداخت‌شده است.

روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام می‌دارد اطلاع‌رسانی در خصوص اقدامات صورت گرفته در حوزه حمل‌ونقل و ترافیک تنها از طریق روابط عمومی این سازمان صورت می‌گیرد و رسانه‌های محترم نیز باید در نظر داشته باشند که نظرات افراد غیرمسئول در این حوزه صرفاً اظهارنظر شخصی بوده که مورد تایید این سازمان نبوده و بر اساس مستندات نیست.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!