شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
ایستگاه متروی برج میلاد بهره برداری می‌ شود
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
اجاره خودرو

ایستگاه متروی برج میلاد بهره برداری می‌ شود

پرشین خودرو: مدیرعامل شركت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) گفت: ایستگاه متروی برج میلاد به‌زودی آماده بهره برداری و مسافرگیری می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، علی امام، مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) در حاشیه بازدید از خط 7 در ایستگاه‌های بسیج و محمدیه، آهنگ، شهید محلاتی، مولوی و برج میلاد اظهارداشت: در صورت تامین منابع مالی، بخش ساختمانی و تجهیزات این ایستگاه ها تکمیل و برای ماه‌های آینده آماده بهره برداری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، با اشاره به اینکه زیر بنای ایستگاه برج میلاد بیش از 16 هزار مترمربع و طول سکوی آن 158 متر است، بیان داشت: روش اجرای این پروژه زیر زمینی بوده و دارای سه ورودی است.

 

مترو

 

وی با اشاره به اینکه در بخش شرقی خط 7، ایستگاه‌های آهنگ و شهید محلاتی بیش از 70 درصد پیشرفت ساختمانی و فیزیکی دارد، تصریح کرد: ایستگاه های بسیج و محمدیه نیز با پیشرفت ساختمانی بیش از 90 درصد از آمادگی لازم جهت راه اندازی در اولین فرصت برخوردار است.

وی با بیان این مطلب که درحال نصب تجهیزات در ایستگاه های بسیج و محمدیه هستیم، بیان داشت: سیستم سیگنالینگ (سیستم کنترل اتوماتیک قطار)، سیستم تهویه و مخابرات و کابل کشی در این ایستگاه ها در حال انجام است.

مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) با تاکید بر تسریع در روند تکمیل ایستگاه هایی که در اولویت نخست بهره برداری قرار دارند ،گفت: باید هرچه سریع‌تر نواقص و کمبودها برطرف شده و با تسریع در روند کار شاهد افتتاح هرچه سریعتر ایستگاه‌های بسیج در بخش شرقی و محمدیه واقع در بخش میانی خط 7 متروی تهران برای خدمت رسانی به شهروندان باشیم.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!