جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۶ | ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
نمایشگاه های قطعات وارداتی راه اندازی شود
۱۲:۴۶ | ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
اجاره خودرو
وزیر صنعت خطاب به معاون امور صنایع:

نمایشگاه های قطعات وارداتی راه اندازی شود

پرشین خودرو: وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور دستوری خطاب به معاون امور صنایع خود بر ایجاد نمایشگاه قطعات وارداتی شرکت های بزرگ و فعال و دعوت از صنعتگران و قطعه سازان برای ساخت داخلی کردن این قطعات تاکید کرد.

به گزارش پرشین خودرو، رضا رحمانی در این ابلاغ خطاب به فرشاد مقیمی مسوول پروژه های ساخت داخل وزارت صمت آورده است: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری در سال رونق تولید ضرورت دارد به تمامی شرکت های فعال و بزرگ از جمله شرکت های ایران خودرو، سایپا، فولاد مبارکه، ذوب آهن، تراکتورسازی تبریز، آلومینیوم سازان، شرکت ملی مس، گل گهر، چادرملو، سنگان، ایزوایکو، تولید کنندگان سیمان، نیروگاه های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، گروه مهنا و ... ابلاغ شود که نسبت به ایجاد نمایشگاه قطعات و ملزومات وارداتی مورد نیاز خود اقدام کرده و با فراخوان عمومی از تمامی صنعتگران و قطعه سازان برای ساخت داخل کردن آن دعوت کنند.

 

رضا رحمانی


وی در این ابلاغ تاکید کرد: این نمایشگاه ها تا زمان داخلی سازی قطعات مورد نیاز باید ادامه داشته و گزارش ماهانه از عملکرد و نتایج این موضوع ارایه شود.

رحمانی همچنین تصریح کرد: مرکز ساخت داخل این وزارتخانه مسوولیت پیگیری و اجرای صحیح این موضوع را به عهده داشته و مکلف است نتایج را به اطلاع عموم مردم شریف ایران اسلامی برسانند.یادآور می شود که وزیر صنعت، معدن و تجارت، تعمیق ساخت داخل را در کنار حفظ وضعیت تولید و اشتغال موجود و حرکت به سمت رونق تولید از اولویت های مهم این وزارتخانه در سال 1398 اعلام کرده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!