دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۷ | ۱۳۹۸/۰۳/۰۵
معاون وزیر راه از آزادراه همت_کرج بازدید کرد
۱۰:۳۷ | ۱۳۹۸/۰۳/۰۵
اجاره خودرو

معاون وزیر راه از آزادراه همت_کرج بازدید کرد

پرشین خودرو: مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل و نقل کشور از پروژه در دست احداث آزادراه همت_کرج بازدید کرد.

به گزارش پرشین خودرو، خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت توسعه زیربنا‌های حمل و نقل کشور از آزادراه در دست احداث همت_کرج به طول ۱۴.۵ کیلومتر بازدید کرد.

این آزادراه از انتهای حوزه استحفاظی در منطقه ۲۲ شهرداری تهران آغاز می‌شود و با عبور از منطقه گرمدره و کلاک در منطقه حسار به جاده چالوس متصل می‌شود.

 

خیرالله خادمی

 

قطعه اول این پروژه به طول پنج کیلومتر هم اکنون زیر عبور ترافیک قرار دارد و قطعات دو و سه به طول تقریبی ۹ کیلومتر در دست احداث است.
این آزادراه یکی از مسیر‌های منتهی به پایتخت و تکمیل کننده کریدور بین‌المللی شرق به غرب کشور است که با بهره‌برداری کامل از آن علاوه بر کاهش زمان سفر و افزایش ایمنی، ​ شاهد کاهش بار ترافیکی درون شهری کرج با اتصال محور جدید به محور چالوس و کلاک و تسهیل دسترسی اهالی شمال کرج به استان‌های شمالی و تهران خواهیم بود.
عملیات اجرایی در قطعه دوم این پروژه حدفاصل گرمدره تا شهرک جهان نما در مرحله تکمیل عملیات اجرای آسفالت و باقیمانده ابنیه فنی در محدوده پل‌های پادگان شهید مدرس است.
همچنین عملیات اجرایی در قطعه سوم آزادراه همت- کرج در محدوده شهرک جهان نما تا جاده چالوس به طول ۴.۵کیلومتر در حال اجرا است.

منبع: خبرگزاری صداو سیما

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!