چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۱۶ | ۱۳۹۸/۰۳/۰۶
اتوبوس ها و ماشین  های حمل زباله دودزا را معرفی کنید
۱۰:۱۶ | ۱۳۹۸/۰۳/۰۶
اجاره خودرو
معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران:

اتوبوس ها و ماشین های حمل زباله دودزا را معرفی کنید

پرشین خودرو: معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران گفت: از شهروندان درخواست می‌شود در صورت ملاحظه آلایندگی اتوبوس‌ها و خودروهای حمل زباله با سامانه 137 و 1888 تماس گرفته و پلاک خودروی مربوطه را اعلام کنند.

به گزارش پرشین خودرو، محسن پورسیدآقایی، با بیان این مطلب از اعلام تشدید نظارت بر آلایندگی ناوگان خودرویی شهرداری تهران خبر داد و گفت: از زمان اجرای طرح «کاهش» در سراسر شهر تهران پیگیر وضعیت آلایندگی ناوگان خودروی شهرداری تهران به خصوص در حوزه اتوبوس‌ها و خودروهای حمل زباله بودیم چرا که هم اتوبوس و هم خودروهای حمل زباله نسبت به سایر ناوگان خودرویی در سطح شهر بیشتر تردد می کنند.

 

ماشین حمل زباله


وی اظهار داشت: متاسفانه عمر خودروهای حمل زباله معاونت خدمات شهری بیش از حد مجاز است و به همین دلیل سبب شده است که این خودروها هر چند ماه یک بار نیاز به معاینه مجدد باشند.

معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه هفته گذشته معاون مالی و اداری شهرداری تهران به تمامی واحدها اعلام کرده که پرداخت صورت وضعیت پیمانکاران خدمات شهری تنها منوط به داشتن معاینه فنی خودروها است خاطرنشان کرد: کنترل در زمینه داشتن معاینه فنی ناوگان افزایش می‌یابد؛ چرا که شهرداری تهران در اجرای طرح «کاهش» جدی است.
منبع ایسنا

نظر بینندگان
!
!
!