جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۴ | ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
سایپا در اردیبهشت 98 خودروساز اول کشور شد
۱۱:۱۴ | ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

سایپا در اردیبهشت 98 خودروساز اول کشور شد

پرشین خودرو: گروه خودروسازی سایپا با تولید 42 هزار و 851 دستگاه خودرو در اردیبهشت ماه، بیشترین میزان تولید محصول در 10 ماهه گذشته را به ثبت رساند.

به گزارش پرشین خودرو، گروه خودروسازی سایپا موفق شد 42 هزار و 851 دستگاه انواع محصولات خانواده X100، تیبا، تیبا۲، ساینا، كوییك، سراتو، انواع وانت نیسان و سایر خودروهای تجاری نیمه سنگین و سنگین را در اردیبهشت 98 تولید كرده و عنوان خودروساز برتر كشور را از آن خود كند.

سایپا به ‌عنوان خودروساز برتر كشور، در دو ماهه نخست امسال نیز 63 هزار و 649 دستگاه خودرو تولید كرده است.

 

خط تولید سایپا


گروه سایپا آخرین بار در تیرماه 97 و پیش از اعمال رسمی تحریم‌ها و محدودیت‌های بین‌المللی موفق شده بود بیش از 40 هزار دستگاه خودرو در بازه زمانی یك‌ ماهه تولید كند و در اردیبهشت 98 این رکورد 10 ماهه شکسته شد.

گروه خودروسازی سایپا در حالی توانسته عنوان خودروساز برتر كشور را از آن خود كند كه در یك‌ سال گذشته موانع و مشكلات فراوانی نظیر افزایش قیمت ارز و رشد بی‌سابقه قیمت تمام‌شده، كمبود نقدینگی مورد نیاز تولید، وجود موانع فراوان در زمینه واردات مواد اولیه و قطعات برخوردار از فناوری‌های پیشرفته و محدودیت نقل‌ و ‌انتقال بانكی بین‌المللی فراروی جریان تولید وجود داشته اما سایپا با حمایت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و اجرای تدابیر این وزارتخانه و نیز برنامه‌ریزی و اتخاذ روش‌های اصولی در سطح گروه، توانست در زمینه اجرای راهبرد ملی «رونق تولید» موفق عمل كند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!