چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۰:۴۶ | ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
آینه های دید عقب جانبی گزینه استاندارد محصولات هوندا می شود +تصاویر
۰۰:۴۶ | ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
اجاره خودرو
/اختصاصی/

آینه های دید عقب جانبی گزینه استاندارد محصولات هوندا می شود +تصاویر

پرشین خودرو: کمپانی خودروسازی هوندا از دوربین های جانبی به عنوان گزینه استاندارد در محصولات جدید خود بجای آینه های سنتی استفاده خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، اولین باری که شرکت خودروسازی هوندا به دوربین های دید عقب جانبی اشاره کرد، مربوط به یک طرح کانسپت شهری الکتریکی در سال 2017 میلادی بود که برای رقابت با خودروی الکتریکی "رنو Zoe" برنامه ریزی شده بود، حال شرکت خودروسازی هوندا ایده خود را توسعه داده و اخیرا اعلام کرده است که بر روی محصولات جدید خود به عنوان یک گزینه استاندارد از دوربین های دید عقب جانبی استفاده خواهد کرد، درست همانند کاری که شرکت خودروسازی لکسوس بر روی مدل ES انجام داده است.

 همانطور که در تصاویر شاهد هستید، کمپانی خودروسازی هوندا ایده خود را بر روی همان خودروی الکتریکی شهری کانسپت به نمایش گذاشته است و محل قرارگیری دوربین های دید عقب جانبی درست همان جایی خواهد بود که آینه های سنتی مرسوم مورد استفاده قرار می گیرد، با این تفاوت که حالا دوربین های دید عقب هوندا با ابعاد کوچک خود سطح مقاومت کمتری در برابر جریان باد داشته و به آیرودینامیک بهتر اتومبیل و در نتیجه کاهش مصرف سوخت آن کمک خواهد کرد.

 طبق گفته شرکت خودروسازی هوندا، تصاویر زنده دوربین ها در صفحه نمایشگرهای رنگی کوچکی نمایش داده خواهد شد که بر روی ستون های اصلی جلو نصب شده است.

 مزایای ایمنی استفاده از این سیستم می تواند گسترش 10 درصدی دید راننده باشد و علاوه بر این در روزهای بارانی زمستان و با نصب پوشش های ضد آب بر روی لنز دوربین ها دیگر نگران کثیف شدن آینه های جانبی و محدود شدن دید راننده نخواهیم بود. شرکت خودروسازی هوندا همچنین قصد دارد سیستم مانیتورینگ و همچنین دوربین های دید عقب اتومبیل را با سیستم جدید خود ادغام کند.

 در پایان انتظار می رود که ایده منحصربه فرد هوندا به همراه خودروی الکتریکی کانسپت این شرکت در سال 2020 میلادی از راه برسد و در اواخر سال جاری منتظر معرفی و نمایش عمومی آن از سوی کمپانی خودروسازی هوندا باشیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!