دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
مشارکت فولکس واگن و جک برای هوشمند سازی یک شهر
۱۰:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
اجاره خودرو
/اختصاصی/

مشارکت فولکس واگن و جک برای هوشمند سازی یک شهر

پرشین خودرو: دو شرکت خودروسازی جک و شرکت خودروسازی فولکس واگن به واسطه شرکت های تابع خود در هوشمند سازی شهر هه‌ فی چین مشارکت خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار  پرشین خودرو، "موبیلیتی آسیا" یا به انگلیسی " Mobility Asia"، یک شرکت تابع و کاملا متعلق به کمپانی خودروسازی فولکس واگن است که در چهارچوب همکاری با شرکت خودروسازی "جک" در کشور چین راه اندازی شده است و حالا این شرکت تصمیم به مشارکت در طرح هوشمندسازی شهر " هه‌فی " به عنوان مرکز استان "آنهویی" چین را دارد.


جالب است بدانید که این شرکت در ماه می 2018 میلادی تاسیس شد و در حال حاضر به عنوان یکی از پیشگامان زیرمجموعه فولکس واگن در راستای خدمات عمومی در حوزه اتومبیل در کشور چین است. حال این شرکت برای ساخت یک اکوسیستم متصل و هوشمند با تمرکز بر 5 بخش اصلی از جمله "اتصال دائم"، "تحرک هوشمند"، "زیرساخت های مورد نیاز"، "کسب درآمد برای خدمات و داده ها" و همچنین "اتومبیل های مستقل از راننده" در راستای هوشمندسازی شهر "هه‌فی" مشارکت خواهد داشت.

 

شهر هوشمند


در حال حاضر خدمات و محصولاتی که شرکت " Mobility Asia" ارائه می دهد، شامل پارکینگ های هوشمند، شبکه شارژ هوشمند، پرداخت های هوشمند آنلاین، سیستم ناوبری مبتنی بر یک سناریوی هوشمند، دستیار صوتی و شناخت هوشمند و همچنین شامل عملیات و مدیریت هوشمند ناوگان حمل و نقل می شود و اکنون قصد دارد با راه اندازی زیرساخت های هوشمند و ارائه سرویس های خودرو محور، به تحقق یک شهر هوشمند در استان "آنهویی" کشور چین کمک کنند.

نظر بینندگان
!
!
!