پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
رانندگان فاقد مسکن خانه دار می شوند
۱۱:۰۳ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
اجاره خودرو
وزیر راه:

رانندگان فاقد مسکن خانه دار می شوند

پرشین خودرو: وزیر راه و شهرسازی گفت: رانندگان و کارکنان شرکت‌های عضو تشکل‌های صنفی حمل‌ونقل مسافر برون‌شهری با واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی، خانه دار می شوند.

به گزارش پرشین خودرو، محمد اسلامی، با بیان این‌که یکی از وظایف سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای را ایجاد تقاضای سفر و رونق بخشی به فضای کسب و کار شرکت‌های مسافربری برون‌ شهری است، اظهار کرد: با توجه به این‌که طبق تفاهم صورت گرفته ایران و عراق دیگر نیازی به اخذ روادید نیست، انتظار می‌رود شرایط حمل‌ونقل "درب به درب" برای زوار ایرانی به مقاصد زیارتی عراق هنگام اربعین امسال فراهم شود.

وی ادامه داد: پرهیز از روش‌های سنتی، اهتمام به رویکرد‌های نوین و ورود به زنجیره سفر، راهکار دستیابی شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر برون شهری به رونق اقتصادی است.

 

محمد اسلامی


اسلامی با تاکید بر موضوع فرهنگ و آموزش رانندگان افزود: راننده ناوگان حمل‌ونقل عمومی از مسئولیت دوگانه‌ای نسبت به خودرو و جان مسافران برخوردار است و باید در انجام صحیح مسئولیت خود کوشا باشد.

وزیر راه و شهرسازی همچنین با اشاره به درخواست نمایندگان تشکل های صنفی حمل‌ونقل مسافر برون شهری مبنی بر فراهم کردن شرایطی برای خانه‌دار شدن رانندگان و کارکنان شرکت‌های عضو خاطرنشان کرد: انجمن‌های صنفی، فهرستی از اسامی بر اساس اولویت نیازمندی و برخورداری تهیه و ارائه کنند تا نیاز مسکن این عزیزان از طریق واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی به غیر از تهران تامین شود.

نظر بینندگان
!
!
!