چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
الزام رانندگان اتوبوس به روشن کردن کولر
۰۹:۵۱ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
اجاره خودرو

الزام رانندگان اتوبوس به روشن کردن کولر

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تأکید بر اینکه رانندگان شرکت واحد موظف‌اند کولر اتوبوس خود را روشن کنند، گفت: اتوبوس‌های فاقد کولر چرخشی در خطوط مختلف استفاده می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، پیمان سنندجی، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران  اظهارداشت: همه اتوبوس‌های شهری پایتخت دارای سیستم سرمایشی و یا کولر نیستند و این اتوبوس‌ها که حدود ۶۰۰ مورد است به صورت چرخشی در خطوط مختلف استفاده می‌شود و فقط برای خطوط جنوبی تهران استفاده نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه البته همه اتوبوس‌های تندرو دارای کولر است، افزود: با توجه به آغاز فصل گرما رانندگان شرکت واحد موظف و ملزم شده‌اند در اتوبوس‌های کولردار، کولر اتوبوس خود را روشن کنند.

 

اتوبوس

 

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: با ورود اتوبوس‌های جدید دارای کولر، اتوبوس‌های بدون کولر در سایر خطوط از چرخه خدمت رسانی خارج می‌شوند.

سنندجی با بیان اینکه قرارداد 117 دستگاه مینی‌بوس جدید منعقد شده و تلاش می‌کنیم تا آبان این تعداد را به چرخه حمل و نقل این مینی‌بوس‌ها را اضافه کنیم، گفت: همچنین پیگیر خرید اتوبوس‌های جدید برای پایتخت هستیم.

وی در پایان گفت: مسافران تخلفات رانندگان اتوبوس را در زمینه‌های مختلف می‌توانند از طریق شماره ۱۸۸۸ به شرکت اتوبوسرانی و مدیران این شرکت اعلام کنند.

منبع: فارس

نظر بینندگان
!
!
!