جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
خودروهای مصرف کنندگان واقعی و تک ثبت نامی در اولویت تحویل است
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
اجاره خودرو
معاون بازاریابی و فروش سایپا:

خودروهای مصرف کنندگان واقعی و تک ثبت نامی در اولویت تحویل است

پرشین خودرو: معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا با پایش ثبت‌نام‌كنندگان، خودروهای مصرف‌كنندگان واقعی و تك‌ثبت‌نامی را در اولویت تحویل قرار می‌دهد.

به گزارش پرشین خودرو، حسین كاظمی طرقی، با بیان این مطلب گفت: با توجه به ضرورت جلب رضایت مشتریان و اجرای عادلانه برنامه تحویل خودروهای مشتریان، ثبت‌نام‌كنندگانی كه منتظر دریافت یك خودرو هستند، در اولویت قرار دارند و تلاش می‌كنیم خودروهای این طیف از افراد، زودتر به‌ دست‌شان برسد.


به گفته وی افرادی كه برای نخستین‌بار صاحب خودرو می‌شوند و یا برای نخستین‌بار قصد دارند از محصولات سایپا استفاده كنند، جزو مصرف‌كنندگان واقعی دسته‌بندی شده و خودروهای خود را زودتر از دیگران دریافت خواهند كرد.

 

سایپا


کاظمی طرقی ادامه داد: سایپا پیش تر نیز در خصوص اولویت‌بندی تحویل خودروهای مشتریان اطلاع‌رسانی كرده و هدف خود را از اجرای این برنامه، مشتری‌مداری و جلب رضایت مصرف‌كنندگان واقعی اعلام كرده است.


معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: با توجه به اجرای موفقیت‌آمیز برنامه افزایش تولید و رسیدن به ركورد تولید بیش از 42 هزار دستگاه خودرو در یك ماه، تحویل خودروهای مشتریان با شتاب بیشتری در حال اجرا است و تلاش می‌كنیم در كمترین زمان ممكن، تعهدات خود را پاسخ دهیم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپاخودرو
نظر بینندگان
!
!
!