سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۱ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
شوک بزرگ بازار با آزادسازی قیمت‌ها
۱۱:۵۱ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
اجاره خودرو

شوک بزرگ بازار با آزادسازی قیمت‌ها

پرشین خودرو: عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه نظارت‌ها ضعیف و با تحریم ها روبرو هستیم رفتن به سمت آزادسازی قیمت‌ها شوک بزرگی به بازار وارد کرده و گرانی ها را تشدید میکند.

به گزارش پرشین خودرو،  مجید ناصری‌نژاد عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در خصوص ساماندهی یارانه های پنهان با بیان اینکه این یارانه‌ها باید هدفمند و شفاف شوند افزود: یارانه ها هم به صورت نقدی و هم غیر نقدی به درستی پرداخت نمی شوند.


وی با بیان اینکه توجه به تولید باید در اولویت دولت قرار گیرد، افزود: در بودجه سال ۹۸، ۱۴ میلیارد تومان برای تامین کالاهای اساسی مردم تصویب کردیم که متاسفانه تا به الان از سوی دولت تایید نشده است ولی باید در نهایت این میزان را برای بهبود شرایط اقتصادی اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه پرداخت کنیم.

 

مجید ناصری نژاد
 

آزادسازی قیمت‌ها، گرانی‌ها را تشدید می‌کند

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایط فعلی موافق آزادسازی قیمتها نیستم اگر بخواهیم به قیمت‌ها جهش داده و به سمت آزادسازی برویم در شرایط فعلی نتیجه ای نخواهیم گرفت، با توجه به اینکه نظارت‌ها ضعیف بوده و با تحریم ها روبرو هستیم، رفتن به سمت آزادسازی قیمت‌ها شوک بزرگی به بازار وارد کرده و گرانی ها را تشدید می‌کند.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی افزود: بودجه سازمان هایی مثل بهزیستی، کمیته امداد و کانون های حمایتی کم است که باید مورد حمایت بیشتر قرار بگیرند و افرادی که جزو این نهادها نیستند باید شناسایی شده و یارانه جدا به صورت کارت اعتباری دریافت کرده و یا یارانه نقدی ماهانه آنها افزایش یابد.


عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: پرداخت یارانه نقدی به همه اقشار جامعه سیاست درستی نیست و باید یارانه افرادی که شرایط اقتصادی شان خوب است به افراد نیازمند پرداخت شود که در این راستا خانوارهایی که درآمد ماهیانه شان کمتر از دو میلیون تومان است باید مشمول یارانه بیشتر شوند.

منبع: خانه ملت

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!