چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۲ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
مشکلات صنفی رانندگان باید پیگیری شود
۱۲:۳۲ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
اجاره خودرو

مشکلات صنفی رانندگان باید پیگیری شود

پرشین خودرو: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در جلسه کمیته توزیع لاستیک از پیگیری جدی مشکلات صنفی رانندگان حمل و نقل جاده ای استان خبر داد .

به گزارش پرشین خودرو، احسان منصور کیایی با اشاره به نقش بی بدیل رانندگان در توسعه اقتصادی و تکمیل چرخه تولید اظهار داشت : اقتصاد یك جامعه پیوند محکمی با حمل و نقل دارد به طوری كه اگر این امر به خوبی انجام بگیرد، پیشرفت و توسعه را به همراه خواهد داشت و در صورت بیمار بودن آن نیز اقتصاد هم با مشكل روبرو می شود. جامعه ای كه از حمل و نقل شكوفا برخوردار باشد و این صنعت به صورت پایدار، كارآمد و موثر عمل كند، می تواند از اقتصاد پویایی بهره مند شود.

 

رانندگان

 

وی با اشاره به این موضوع که فعالان عرصه حمل ونقل بازوان قدرتمند توسعه اقتصادی استان هستند افزود : رانندگان تلاشگرانی هستند که نیازهای تداوم امور زندگی عمومی و هزاران نوع کالای دیگر را از مبادی شهرها و بنادر کشور در اسرع وقت به سطح شهرها می‌رسانند تا چرخ تحولات سراسری همواره فعال باشد, بر این اساس تمام تلاش سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای واین اداره کل ارتقاء جایگاه ، پیگیری موضوعات مربوط به ادامه منطقی و صحیح گردش چرخه حمل و نقل جاده ای و منافع دست اندركاران این بخش و به طور ویژه معیشت آنان كه منجر به ارتقای آرامش و آسایش خاطر این افراد و خانواده‌های آنان ، می شود، خواهد بود.


توزیع بیش از ۹۳۰۰ حلقه لاستیک در استان

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در ادامه با اشاره به اینکه تهیه اقلام مصرفی ناوگان از جمله لاستیک یکی از دغدغه های مهم رانندگان حمل و نقل جاده ای بوده است افزود : براساس توافقات صورت‌گرفته ،از سال گذشته مراحل اجرایی توزیع لاستیک بین رانندگان استان آغاز و تاکنون بیش از ۹۳۰۰ حلقه لاستیک بین رانندگان باری و مسافری استان توزیع شده است.

منبع: پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!