شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
راه‌اندازی سامانه‌ای برای رای دادن به تاکسیران‌ها
۱۱:۱۲ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
اجاره خودرو

راه‌اندازی سامانه‌ای برای رای دادن به تاکسیران‌ها

پرشین خودرو: معاون نظارت و امور مناطق سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از مردم خواست با شماره گیری کددستور به رانندگان تاکسی رای دهند.

به گزارش پرشین خودرو، مهدی ابراهیمی، با بیان اینکه در سازمان تاکسیرانی در راستای توسعه نظارت مردمی بر شبکه تاکسیرانی اقدام به راه‌اندازی سامانه‌ای برای رای دهی به رانندگان کردیم، گفت: پیش از این شهروندان برای آنکه بتوانند انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را به گوش مسئولان تاکسیرانی برسانند، با سامانه 1888 و 137 تماس می‌گرفتند اما حالا سامانه‌ای راه‌اندازی شده تا ارتباط مردم با مسئولان تاکسیرانی تسهیل یابد.

وی با بیان اینکه شهروندان می‌توانند از طریق تلفن همراه خود  کددستوری #777*137* را وارد کرد و با درج  پلاک تاکسی، به راننده مربوط نمره بدهند، گفت: شهروندان می‌توانند در مورد آیتم‌هایی همچون سیستم گرمایشی یا سرمایشی، رفتار راننده، پاکیزگی خودرو و... رای دهند.

ابراهیمی با بیان اینکه امتیازات کسب شده برای رانندگان تاکسی بسیار مهم است چراکه می توانند به تناسب امتیازاتشان از باشگاه رفاه تاکسیرانی استفاده کنند، گفت: همچنین در جشن سالانه تاکسیران از رانندگانی که بیشترین امتیاز را داشته باشند، تقدیر خواهد شد.

منبع: ایسنا

برچسب ها:
تاکسیتاکسیرانی
نظر بینندگان
!
!
!