پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۴ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
تعطیلی 5 ساعته فرودگاه‌های استان تهران
۱۳:۰۴ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
اجاره خودرو

تعطیلی 5 ساعته فرودگاه‌های استان تهران

پرشین خودرو: امروز هم‌زمان با برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، پرواز فرودگاه‌های استان تهران به مدت 5 ساعت تعطیل می‌شوند.

به گزارش پرشین خودرو، رضا جعفرزاده اظهار کرد: هم‌زمان با برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، پروازهای فرودگاه‌های استان تهران به مدت 5 ساعت تعطیل می‌شوند.

مدیرروابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: به دلیل هم‌زمانی این روز با ماه مبارک رمضان، مراسم بعدازظهر برگزار می‎شود و تمام پروازهای این فرودگاه‎ها به وقت ایران از ساعت 16 تا 21 و به وقت جهانی (UTC) از ساعت 11:30 تا 16:30 تعطیل خواهد شد.

وی بیان کرد: اطلاعیه‌ هوانوردی در این خصوص صادر و به‌ تمامی شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است. تمامی پروازهای قبل و بعد از ساعات اعلام‌ شده، طبق برنامه انجام خواهد شد و مسافران لازم است قبل از عزیمت به فرودگاه امام خمینی (ره) برای پروازهای خارجی با شماره تلفن 096330 و در پروازهای داخلی با شماره تلفن44665519 - 44665524 و 199 تماس حاصل کنند.

به گفته وی، پروازهای عبوری از فاصله 30 مایلی تا ارتفاع بی نهایت از فضای تهران ممنوع است و فرودگاه پیام برای استفاده پروازهای اضطراری استفاده خواهد شد.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!