پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
برای خروج از تهران از مسیرهای جایگزین استفاده شود
۱۳:۱۴ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
اجاره خودرو

برای خروج از تهران از مسیرهای جایگزین استفاده شود

پرشین خودرو: معاون ترافیکی پلیس راهور پایتخت گفت: رانندگان برای خروج از تهران از مسیرهای جایگزین محور تهران-قم استفاده کنند.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ مجید رضایی معاون ترافیکی پلیس راهور پایتخت، در خصوص نحوه تردد همشهریان تهرانی و خروجشان از شهر اظهار کرد: با توجه به محدودیت‌هایی که در معابر اطراف حرم مطهر امام خمینی داریم، قطعاً بار ترافیکی سنگینی در محورهای اطراف ایجاد می‌شود.

وی افزود: بار ترافیکی در محدوده‌های بزرگراهی آزادگان و آزادراه خلیج فارس بالاست و این محدوده‌ها حجم بالای تردد را دارند.


وی ادامه داد: ما به عنوان پلیس راهور به شهروندانی که قصد خروج از شهر را دارند درخواست داریم که سعی کنند از معابر اطراف و معابر جایگزین مانند آزادراه تهران-ساوه و جاده قدیم ساوه و در آزادگان محور شرق به غرب و محدوده خروجی‌هایی که در آزادگان داریم استفاده کنند.


سرهنگ رضایی تصریح کرد: در محدوده آزادراه تهران-قم شمال به جنوب، هیچگونه محدودیت ترددی و ترافیکی نداریم ولی به واسطه مراجعات برای مراسم سالگرد حضرت امام خمینی ره قطعاً حجم بار سنگین ترددی در این محدوده داریم که نیاز است شهروندان محترم با مأموران راهور همکاری کرده و از محورهای جایگزین استفاده کنند.

وی در پایان یادآور شد: رانندگان در این بازه زمانی بیش از پیش قوانین راهنمایی رانندگی را در درجه اول برای سلامت خودشان و در درجه دوم برای سلامت دیگر رانندگان رعایت کنند تا هیچ مشکلی به دنبال عدم رعایت قوانین در محورها و در محدوده‌های برون شهری نداشته باشیم.

منبع: مهر

نظر بینندگان
!
!
!