شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۰ | ۱۳۹۱/۰۲/۲۶
جوانان، بیشترین قربانیان حوادث رانندگی
۱۶:۱۰ | ۱۳۹۱/۰۲/۲۶
اجاره خودرو

جوانان، بیشترین قربانیان حوادث رانندگی

پرشین خودرو: رییس سازمان پزشكی قانونی با بیان اینكه در دهه گذشته بیشترین تلفات رانندگی را جوانان تشكیل می‌دادند گفت: حدود 31 درصد تلفات رانندگی در دهه 90 مربوط به قشر 18 تا 29 سال كشور بوده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، شجاعی در سومین كنفرانس بین‌المللی حوادث رانندگی و جاده‌ای مهمترین عامل مرگ را ضربه به سر عنوان كرد و افزود: تقریبا 55 درصد مرگ و میر مربوط به ضربه سر بوده است كه این نقش كمربند و كلاه ایمنی را بیش از پیش نشان می‌دهد.

وی همچنین بیشترین مرگ و میر حوادث رانندگی را در محل حادثه عنوان كرد و گفت: تقریبا نیمی از تلفات رانندگی در صحنه و حدود 40 درصد آن در بیمارستان و منزل و كمتر از 10 درصد به هنگام انتقال مجروح به بیمارستان اتفاق می‌افتد.

شجاعی بیشترین درصد فوت مربوط به انتقال مجروح به بیمارستان را مربوط به استان كردستان دانست و تصریح كرد: كمبود امكانات و صعب‌العبور بودن جاده‌ها از عواملی است كه باعث بروز این اتفاق شده است.

رییس سازمان پزشكی قانونی در پایان درباره مهمترین نحوه وقوع حوادث رانندگی گفت: مهمترین حوادث رانندگی به ترتیب برخورد خودروها، برخورد با عابر و واژگونی خودروها تشكیل می‌دهد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پزشکی قانونی
نظر بینندگان
!
!
!