پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۳ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۹
خط پروازی مسقط -تهران- مسقط افتتاح شد
۱۵:۵۳ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۹
اجاره خودرو

خط پروازی مسقط -تهران- مسقط افتتاح شد

پرشین خودرو: خط هواپیمایی عمانی« سلام ایر» از مسقط به تهران و بالعکس امروز یکشنبه ۱۹ خرداد با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران، مقامات ارشد سازمان هواپیمایی عمان و مدیرعامل شرکت «سلام ایر» افتتاح شد .

به گزارش پرشین خودرو، حجه الاسلام و المسلمین نوری شاهرودی در سخنانی در این مراسم اظهار کرد: راه اندازی این خط پروازی در چنین شرایطی نشانه عمق روابط دوستانه میان دو کشور ایران و عمان است.

وی ادامه داد: جمعیت ۸۳ میلیون نفری ایران و امکانات وسیعی که در بخش‌های مختلف اقتصادی، علمی، پزشکی و… در ایران وجود دارد، فرصتی برای مردم دو کشور برای گسترش همکاری‌ها و روابط است و این اقدام شرکت سلام ایر که با هدف تسهیل رفت و آمد اتباع دو کشور صورت گرفته جای تقدیر و تشکر دارد.

بر اساس اعلام سفارت ایران در عمان، این خط پروازی در گام اول هفته‌ای سه پرواز در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه خواهد داشت. شرکت سلام ایر شرکتی خصوصی است که اخیراَ پروازهایی را در مسیرهای نزدیک راه اندازی کرده و ۲ سال قبل اولین پرواز خود را در مسیر مسقط- شیراز برقرار کرد و در آینده نزدیک سومین پرواز خود را در مسیر مسقط-مشهد برقرار خواهد کرد.

در حال حاضر شرکت عمانی عمان ایر نیز در مسیر مسقط-تهران و مسقط - مشهد فعال است.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پروازمسقطتهران
نظر بینندگان
!
!
!