چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۲ | ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
اپلیکیشن ایساکو به گوشی های آیفون بازگشت
۱۱:۰۲ | ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

اپلیکیشن ایساکو به گوشی های آیفون بازگشت

پرشین خودرو: مدیریت طراحی سیستم‌های این شرکت موفق شد با استفاده از فناوری اپلیکیشن‌های پیش‌رونده، استفاده مجدد از اپلیکیشن ایساکو را برای دارندگان گوشی‌های آیفون با سیستم عامل iOS، امکان‌پذیر کند.

به گزارش پرشین خودرو، پیرو وضع تحریم‌های مختلف بر ضد ایران، بسیاری از اپلیکیشن‌های ایرانی، همچون اپلیکیشن ایساکو، از بازارگاه‌های "App Store" و پس از آن «سیب‌اپ» حذف شد و عملا دسترسی دارندگان محصولات ایران‌خودرو با گوشی آیفون که از این اپ استقبال خوبی کرده بودند، به شدت محدود شد.

مدیر طراحی سیستم‌های شرکت ایساکو در خصوص این فناوری گفت: در وب‌اپلیکیشن‌های پیش رونده (PWA) کاربر می‌تواند بدون طی کردن مراحل غیرضروری دانلود و نصب، تنها با مراجعه به یک نشانی اینترنتی بلافاصله استفاده از آن را آغاز کند. همچنین با توجه به اینکه موبایل اپلیکیشن‌ها به صورت مستمر ویرایش‌های جدید ارائه می‌کنند، کاربران ناگزیر به به روزرسانی هستند اما در صورت استفاده از نسخه‌های پیش‌رونده، نیازی به انجام این بازنصب‌ها نخواهد بود و در هر بار استفاده از اپ، آخرین ویرایش به‌صورت خودکار در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

 

اپلیکیشن ایساکومحمدحسن‌پور در این باره افزود: با تلاش همکاران، شرکت ایساکو نیز همانند چند شرکت مطرح و بزرگ ظرف مدت زمان کوتاهی موفق به طراحی و پیاده‌سازی نسخه جدید اپلیکیشن خود شد؛ با این تفاوت که این پروژه در داخل شرکت ایساکو و بدون نیاز به صرف هزینه هنگفت به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: با این رویکرد عملا تحریم‌های شرکت آمریکایی اپل خنثی و نیاز به استفاده از بازارگاه‌های اپ‌استور و سیب‌اپ منتفی شد.

https://www.isaco.ir/main/?p=441

وی ادامه داد: از دیگر مزایای این نسخه آن‌است که مشتریان دیگر نیازی به نصب اپلیکیشن ندارند و تنها با یکبار مراجعه به وب‌سایت ایساکو می‌توانند بسیار ساده و ظرف چند ثانیه آیکون اپلیکیشن ایساکو را بر روی گوشی همراه خود اضافه كرده و با کیفیت و سرعت مناسب، از سرویس‌های خدمات پس از فروش ایران‌خودرو به راحتی بهره‌مند شوند.

حسن پور در خصوص نحوه استفاده از این اپ گفت: مشتریان گرامی ابتدا باید اپلیکیشن قدیمی ایساکو را از روی تلفن همراه خود حذف کرده و سپس با کلیک بر روی لینک زیر به قسمت iOS وارد شده، و از آیکون بر روی گوشی خود استفاده کنند.

  

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!