جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۱ | ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
زامیاد در تولید روزانه خودرو رکورد زد
۱۱:۱۱ | ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
اجاره خودرو
معاون تولید زامیاد:

زامیاد در تولید روزانه خودرو رکورد زد

پرشین خودرو: معاون تولید زامیاد از شکسته شدن رکورد تولید روزانه وانت نیسان در این شرکت خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، ایرج خسروداد گفت: در روزهای اخیر تولید وانت نیسان تک سوز و دوگانه سوز، شیب تندی به خود گرفته و به بیش از 200 دستگاه در روز رسیده است.

وی با تاكید بر توانمندی واحدهای تولید و پشتیبانی زامیاد یادآور شد: فعال سازی ظرفیت های موجود تولیدی و نیز استفاده بهینه از نیروی انسانی در کنار كاهش قطعات نامنطبق و ضایعات و همكاری شركت های تامین قطعات از عوامل این موفقیت است.

خسروداد اضافه كرد: با حفظ روند فعلی تولید محصولات در شرکت زامیاد و عرضه وانت پادرا و ریچ با پلت‌فرم جدید و برنامه ریزی صورت گرفته برای تولید انواع محصولات نیمه سنگین و سنگین، سهم بازار زامیاد در حوزه خودروهای تجاری افزایش چشمگیری خواهد یافت.

معاون تولید شرکت زامیاد گفت: شکسته شدن ركورد تولید روزانه این شركت پس از 6 سال علیرغم مشكلاتی است كه بر سر راه خودروسازان كشور وجود دارد، ولی زامیاد به پشتوانه دانش و تفکر مدیریتی و تلاش شبانه روزی نیروهای متخصص و متعهد خود توانسته در این شرایط، موفقیت های گذشته خود را استمرار بخشد.

 گفتنی است، شرکت زامیاد با بیش از نیم قرن تجربه در تولید انواع محصولات کار و تجاری، همواره از شرکت های فعال در این بخش بوده و توانسته است علاوه بر پوشش دهی سلائق مشتریان، نقش مهمی در تجهیز ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور ایفا كند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!