چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۷ | ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
وضعیت ترافیکی مسیرهای اطراف پل گیشا
۱۳:۰۷ | ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
اجاره خودرو

وضعیت ترافیکی مسیرهای اطراف پل گیشا

پرشین خودرو: یک مقام مسئول در شرکت کنترل ترافیک تهران درباره وضعیت ترافیکی منطقه پس از جمع شدن پل گیشا گفت: با وجود اینکه مسیرهای جایگزین معرفی شده اما بهتر است مردم از اپلیکیشنهای مسیریاب استفاده کنند.

به گزارش پرشین خودرو، نوشین سروری با تاکید بر اینکه پخش شذن بار ترافیک در منطقه گیشا مقداری زمان بر است گفت: بار ترافیکی بین بزرگراه‌های شیخ فضل الله نوری و یادگارامام را به مرکز شهر منتقل می‌کرد و با برداشته شدن این پل حجم زیادی از ترافیک باید در منطقه پخش شود. تا زمانی که افراد متوجه شوند که پل جمع آوری شده و مسیرشان را تغییر دهند طول می‌کشد بنابراین ترافیکی که امروز صبح در این منطقه شاهد آن بودیم به دلیل همین عدم آگاهی نسبت به این اتفاق بود.

مدیر مرکز کنترل نظارت و کنترل ترافیک شرکت کنترل ترافیک تهران درباره جزئیات ترافیک ایجاد شده گفت: در حال حاضر در قسمت جلال از سمت غرب به شرق که وارد چمران به سمت جنوب می‌شود شاهد ترافیک بودیم و این ترافیک به دلیل اینکه تصمیم به دور زدن داشتند و می‌خواستند وارد خیابان جلال آل احمد شرق به سمت خیابان کارگر شوند باعث ایجاد ترافیک در مسیر جنوب به شمال بزرگراه چمران شده اند.

وی درباره ترافیک در منطقه گیشا هم توضیح داد: صبح امروز از شمال تا بوستان گفت و گو و دور برگردان بعد از پل نصر و بخش جنوبی بزرگراه جلال آل احمد شاهد ترافیک بودیم. در بخش جنوب هم تا حدی به بار ترافیکی افزوده شده به این دلیل که در این مسیر پیک صبحگاهی همواره وجود داشت که البته با تمهیدات پلیس و بستن دور برگردان به صورت موقت مقداری از بار ترافیکی بزرگراه جلال کم شد. در حال حاضر در محدوده پل گیشا هم شمالی و هم غرب و شرق و جنوب و ترافیک داریم.

مدیر مرکز کنترل نظارت و کنترل ترافیک شرکت کنترل ترافیک تهران پیشنهادی هم برای مسیرهای جایگزین ارائه می‌کند و می‌گوید: پیشنهاد ما برای شهرندان این است که از بزرگراه‌هایی که از سمت غرب وارد می‌شود مسیر خود را به گونه‌ای تغییر دهند که به چمران و جلال آل احمد منتهی نشود. یعنی بیشتر از یادگار یا شیخ فضل الله نوری وارد حکیم یا همت شوند. با این حال محلی‌ها می‌توانند از شریانی‌ها استفاده کنند و به محدوده گیشا وارد نشوند.

وی درباره اینکه با مسدود شدن پل گیشا پیش بینی می‌شود کدام مسیرهای جایگزین با بار ترافیک سنگین‌تری مواجه شوند گفت: برای اظهار نظر در این مورد زود است. همکاران ما نیاز به چند روز فرصت دارند تا با آنالیز مسیرهای جایگزین مسیرهای پر تردد شناسایی شوند و در صورت سنگین بودن این حجم ترافیک برای آن چاه اندیشی شود.

به گفته نوشین سروری اطلاع رسانی در مورد تغییر مسیرها انجام شده و بنرهای این تغییر مسیر هم در حال نصب شدن است.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!