پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۶ | ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
افزایش سرعت تحویل تعهدات معوق سایپا با تجاری سازی خودروهای ناقص
۱۳:۲۶ | ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
اجاره خودرو
تحویل 60 هزار خودرو به مشتریان سایپا در سال جاری؛

افزایش سرعت تحویل تعهدات معوق سایپا با تجاری سازی خودروهای ناقص

پرشین خودرو: معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: این گروه خودروسازی از نخستین روزكاری سال ۹۸ تا پایان خردادماه، بیش از ۶۰ هزار دستگاه انواع محصولات خود را به مشتریان تحویل داده است.

به گزارش پرشین خودرو، حسین كاظمی طرقی افزود: در كنار اجرای برنامه موفقیت‌آمیز رونق‌بخشی به جریان تولید و با برنامه ریزی مناسب، تسریع در تحویل خودرو به مشتریان در دستوركار قرار گرفت و گروه سایپا موفق شد در بهار امسال بیش از ۶۰ هزار خودرو به مشتریان تحویل دهد.

به گفته وی بخشی از این خودروها، مربوط به تعهدات قبلی بوده و بخش دیگر آن برای پاسخ‌گویی به تعهدات مربوط به فروش فوری و تنظیم بازار در نظر گرفته شده است.

 

حسین کاظمی طرقیكاظمی گفت: برنامه تكمیل و تجاری‌سازی خودروهای دارای كسری قطعات پیشرفته در گروه خودروسازی سایپا به خوبی پیش می رود و در ماه‌های آتی روند عرضه خودرو به بازار و تحویل خودروهای معوق مشتریان نیز با سرعت بیشتری دنبال خواهد شد.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: براساس اولویت‌بندی‌های صورت‌گرفته و شناسایی مصرف‌كنندگان نهایی، روند عرضه خودرو را تا ایجاد آرامش كامل در بازار و جلب رضایت مشتریان ادامه خواهیم داد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!