جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۷ | ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
بازدید سفیر ارمنستان از شرکت بهمن دیزل
۱۴:۳۷ | ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
گرندکس

بازدید سفیر ارمنستان از شرکت بهمن دیزل

پرشین خودرو: آرتاشز تومانیان سفیر ارمنستان در جمهوری اسلامی ایران صبح یکشنبه 2 تیر ماه از کارخانه شرکت بهمن دیزل در شهرستان البرز قزوین بازدید کرد.

به گزارش پرشین خودرو، تومانیان به منظور بررسی قابلیت‌های تولیدی و صنعتی استان و سرمایه گذاری مشترک بین تجار و بازرگانان ایران و ارمنستان از شرکت‌ بهمن دیزل تولید کننده انواع خودروهای تجاری و مسافری بازدید کرد.

این واحد تولیدی سالانه 5 هزار دستگاه انواع کامیون،کامیونت و 1000 دستگاه انواع کاربری خودرو را تولید و زمینه اشتغال 6000 نفر را فراهم نموده است.

سفیر ارمنستان ضمن بازدید از ظرفیت های شرکت بهمن دیزل، نسبت به سرمایه گذاری مشترک و انتقال تکنولوژی از ایران ابراز علاقه کرد.

سفیر ارمنستان همچنین در این بازدید با مراحل تولید در شرکت بهمن دیزل و طرح توسعه این شرکت آشنا شد و از توانمندی‌های این مجموعه به عنوان یکی از بهترین شرکتهای تولید کننده انواع خودروهای دیزلی به ویژه کامیونت بازدید کردنددر این بازدید همچنین مطرح شد که نظم حاکم در این مجموعه تحسین برانگیز می باشد و مشخص است این شرکت مدیران و کارکنان توانمندی دارد که با وجود مشکل ها و تحریم ها به خوبی اداره می شود.

 

بهمن دیزلگفتنی است کشورهای همسایه تقریباً نزدیک ترین بازار مناسب و علاقه مند به تولیدات داخلی ما هستند که یقیناً اگر تولیدات ما رونق پیدا کند و متناسب با نیاز آنها باشد، می‌تواند برای کشورهای همسایه جذاب باشد که برای این کار باید تسهیلات لازم و کافی از سوی دولت برای صادرات در نظر گرفته شود. چرا که جذاب بودن تولیدات داخلی ما برای کشورهای همسایه باعث ایجاد بازارهای خارجی بیشتر برای ما شده و به صورت مستقیم بر افزایش "رونق تولید" تأثیر می‌گذارد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!