پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
انتصاب مدیرعامل شركت سرمایه‌گذاری كاركنان گروه سایپا
۲۲:۳۳ | ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

انتصاب مدیرعامل شركت سرمایه‌گذاری كاركنان گروه سایپا

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با صدور حكمی امیر چراغعلی را به‌عنوان مدیرعامل شركت گروه سرمایه‌گذاری كاركنان سایپا (سمیكو) منصوب كرد.

به گزارش پرشین خودرو، علی مسیبی، عضو هیات‌مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل سایپا در امور شرکت‌های این گروه خودروسازی در آئین معارفه چراغعلی با اشاره به سابقه و تجربیات وی در مسئولیت‌های قبلی اظهار کرد: با توجه به اهمیتی که شرکت سرمایه‌گذاری كاركنان سایپا دارد، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا بر حضور مدیری توانمند، کوشا، جدی و پیگیر برای هدایت آن تاکید داشتند که برهمین اساس به آقای چراغعلی ماموریت داده شد تا هدایت این گروه را به عهده بگیرد.

مسیبی ادامه داد: شرکت سمیکو به دلیل سهامداری و مشارکت کارکنان و پرسنل سایپا جایگاه ویژه‌ای در راهبردهای کلان گروه دارد و بی‌شک با حضور آقای چراغعلی در راس مدیریت آن، شاهد اتفاقات خوبی در آن خواهیم بود.

 

امیر چراغعلیچراغعلی با مدرك تحصیلی كارشناسی مدیریت، پیش از این در سمت‌هایی نظیر معاون اداری و توسعه منابع انسانی گروه خودروسازی سایپا، عضو هیأت‌مدیره شركت سایپا یدك، معاون اداری و توسعه منابع انسانی مگاموتور و مدیر ارتباطات مگاموتور مشغول فعالیت بوده است.

وی جایگزین محمدرضا حیدری كرد زنگنه شده كه تا پیش از این مدیرعاملی شركت سمیكو را برعهده داشت و اخیرا بازنشسته شده است.

نظر بینندگان
!
!
!