پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۱ | ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
حفظ منافع سهامداران بهمن دیزل با کاربری سازی
۱۰:۱۱ | ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
اجاره خودرو
مجمع عادی سالانه صاحبان سهام بهمن دیزل برگزار شد؛

حفظ منافع سهامداران بهمن دیزل با کاربری سازی

پرشیین خودرو: مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل با 89.6 درصد کل اعضاء سهامداران در سالن کنفرانس شرکت بهمن موتور برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو، مجمع بهمن دیزل طبق مقررات اساسنامه پس از تشکیل هیات رئیسه با حضور نماینده سازمان بورس، حسابرس مستقل و حدود 90 درصد از سهامداران برگزار شد.

در این جلسه مرتضی شفیعی مدیرعامل شرکت بهمن دیزل همچنین به ارائه پیام هیات مدیره به سهامداران پرداخت. در بخشی از این پیام آمده است: بسیار خرسندیم که یکسال دیگر را در راه خدمت به شما به نتایج خوبی دست یافته ایم. سال 97 با تحمیل تحریم های ظالمانه امریکا، صنعت خودرو روزهای مشقت بار و دشواری را پشت سرگذاشت ولی با مساعدت و تلاش مستمر کارکنان، تدبیر مدیران و عنایت خداوند توانستیم عملکرد قابل قبولی را در کارنامه صنعت خودرو ثبت نماییم. پس از خصوصی سازی گروه بهمن در سال 95 استراتژی افزایش تنوع محصول، بهبود رضایت مشتری و کاهش هزینه ها و در نهایت توسعه سهم بازار به سرعت اجرایی گردید تا بیش از پیش خشنودی ذینفعان فراهم آید.

وی همچنین در ادامه این جلسه به گزارش سال 97 شرکت بهمن دیزل پرداخت و گفت: رتبه رسمی شرکت در بین 500 شرکت برتر به 123 رسیده که نسبت به سال گذشته حدود 25 رتبه افزایش یافته است.این در حالی است که 3 سال پی در پی این شرکت به عنوان رتبه اول بهره وری بین شرکتهای خودروساز و قطعه ساز شناخته شده است.

 

مجمع بهمن دیزلشفیعی به سهم بیش از 50 درصدی بازار کامیونت شرکت بهمن دیزل اشاره کرد و گفت: بیش از 84 هزار خودرو از محصولات بهمن دیزل در جاده های ایران تردد دارند که سهم بزرگی از ناوگان حمل و نقل کشور را به خود اختصاص داده اند.

وی همچنین در خصوص اهداف کلان شرکت به کسب بهترین سود آوری، سهم بازار، بهره وری و رتبه رضایت مشتریان می توان اشاره کرد که توانسته ایم در دستیابی به این اهداف به نتایج خوبی برسیم.

شفیعی با اشاره به اینکه در سال گذشته به دلیل تحریم ها با کاهش تولید مواجه شدیم اضافه کردد: جهت حفظ منافع ذینفعان و نیز اشتغال در کشور، با راه اندازی خطوط تولید کاربری سازی موفق شدیم کاربری هایی چون ایزوله، یخچال، باری، کمپرسی، خودروبر، حمل زباله و آتش نشانی با برند بهمن دیزل به بازار عرضه نماییم.

مجمع پس از تصویب تمام موارد مندرج در دستور جلسه و تصویب صورتهای مالی سال 97 با تقسیم 25 میلیارد تومان سود موافقت کرد و از مدیرعامل، هیات مدیره و مدیران و پرسنل این شرکت به جهت عملکرد مناسب در سال 97 قدردانی نمود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!