چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اعزام نماینده سازمان راهداری برای بررسی حادثه بزرگراه شیراز-خرامه
۱۱:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اجاره خودرو

اعزام نماینده سازمان راهداری برای بررسی حادثه بزرگراه شیراز-خرامه

پرشین خودرو: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پس از دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر بررسی ابعاد ایمنی در بزرگراه شیراز-خرامه و پیگیری حادثه در این محور، نماینده ویژه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به استان فارس اعزام شد.

به گزارش پرشین خودرو، عبدالهاشم حسن‌نیا  درباره دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر بررسی ابعاد ایمنی در بزرگراه شیراز-خرامه و پیگیری تصادفات در این جاده بزرگراهی، اظهار داشت: بلافاصله پس از دستور شب گذشته وزیر راه و شهرسازی مبنی بر پیگیری ایمنی در این بزرگراه، نماینده ویژه‌ای از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تعیین شد.

 

حسن نیا

 

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ادامه داد: در حال حاضر نماینده ویژه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به استان فارس و منطقه اعزام شده است تا ابعاد مختلف ایمنی در بزرگراه شیراز-خرامه و موضوع تصادف اخیر در این بزرگراه را بررسی کند.

روز گذشته ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان منتشر شد که در آن، فردی به عنوان ‌شهروند-خبرنگار، از نبود تابلوهای هشداردهنده و ایمنی و علائم راهنمایی و رانندگی در بزرگراه شیراز-خرامه گزارش داد.

در این ویدئو، گوینده که فردی ناشناس است، با حالتی بسیار غمگین اعلام می‌کند که دختر ۲۰ ساله‌ وی نیز دو شب پیش، در همین بزرگراه به دلیل نبود علائم هشدار دهنده بر اثر برخورد با بلوک سیمانی و مانع بتنی در وسط جاده، جان سپرده است و دو نفر از سرنشینان نیز بر اثر این تصادف مصدوم و به بیمارستان منتقل شده‌اند.

‌به دنبال انتشار این ویدئو، کلیپ مذکور برای وزیر راه و شهرسازی هم ارسال می‌شود؛ محمد اسلامی هم شب گذشته دستور پیگیری و تحقیق فوری برای صحت و سقم و بررسی جدی ابعاد رویداد و روشن شدن حقایق، همچنین برخورد با مقصران احتمالی در صورت صحت خبر را صادر کرده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس در این‌باره گفته است:‌ تا ظهر امروز جلسه‌ای در استانداری فارس درباره ابعاد ایمنی‌ بزرگراه ‌‌شیراز-خرامه و وقوع تصادف در آن و بررسی قصور احتمالی عوامل در وقوع تصادفات، برگزار می‌شود.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!