جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۷ | ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
بومی‌سازی واگن‌های مترو به 85 درصد می‌رسد
۱۳:۴۷ | ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اجاره خودرو

بومی‌سازی واگن‌های مترو به 85 درصد می‌رسد

پرشین خودرو: شهردار تهران با اشاره به اینکه بومی‌سازی و اگن‌های مترو به 85 درصد می‌رسد، گفت:‌ انجام روزانه 6.5 میلیون سفر از طریق مترو در پایتخت محقق خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، پیروز حناچی در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جهت ساخت یک رام قطار برای استفاده در خطوط مترویی تهران اظهار داشت: پیرو توافقی که در سال 97 بین شهرداری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صورت گرفت قرار شده بود که ساخت یک رام قطار مترویی جهت استفاده در خطوط ریلی پایتخت صورت گیرد که امروز این مسئله محقق شد.

وی افزود: در سال جاری با استناد به قانون تلاش می‌کنیم که از حداکثر بضاعت‌های داخلی برای انجام برنامه‌ها گام برداریم و اقدامات مؤثری در این راستا صورت گیرد.

 

واگن

 

شهردار تهران بیان داشت:‌در حال حاضر روزانه 2 میلیون سفر از طریق مترو انجام می‌گیرد که طبق هدفگذاری‌ها تلاش می‌کنیم این آمار را به 6.5 میلیون سفر در طول روز برسانیم و این موضوع با استفاده از حداکثر تولید واگن شهری انجام خواهد گرفت. 

وی گفت:‌ هدف ما حداکثر تولید واگن با استفاده از توان داخلی است و در تلاش هستیم با استفاده از توان شرکت‌های دانش‌بنیان تولید داخل در زمینه واگن‌های مترو را به 85 درصد برسانیم و از این طریق تهدید دشمنان از طریق تحریم‌ها را به نوعی فرصت تبدیل کنیم.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
واگنمتروشهردار
نظر بینندگان
!
!
!