یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۵:۱۹ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
سربازان جبهه تولید باید مورد حمایت قرار گیرند
۰۵:۱۹ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
اجاره خودرو
معاون سازمان صنعت تهران در بازدید از بهمن موتور و کروز:

سربازان جبهه تولید باید مورد حمایت قرار گیرند

پرشین خودرو: در حال حاضر در موقعیت جنگ اقتصادی بسر می بریم و از این رو سربازان جبهه تولید باید مورد حمایت قرار گیرند تا سنگر توسعه را حفظ کنند.

به گزارش پرشین خودرو، محمد مسیح حبیبی معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران، با بیان این مطلب گفت: واحدهای تولیدی را باید به مثابه جبهه و سنگری توصیف کرد که لازم است از سوی دولت مورد حمایت قرار گیرد.

وی که در حاشیه بازدید از شرکت های بهمن موتور و کروز سخن می گفت با تقدیر از فعالیت این مجموعه ها در شرایط فعلی اقتصادی، تلاش این شرکت ها را دلسوزانه دانست و تصریح کرد: در شرایط کنونی این واحدهای صنعتی از توان بالایی برخوردارند که تا کنون توانسته اند چرخ تولید صنعت خود را بگردانند. به طوری که در این شرایط، گروه بهمن با وجود اینکه یک واحد تولیدی خصوصی به شمار می آید توانسته شرایط اشتغال چهار هزار نیروی انسانی در موقعیت فعلی را حفظ کند.

 

کروز


حبیبی افزود: فعالیت دو مجموعه تولیدی کروز و بهمن بسیار جای تقدیر دارد که توانسته اند در شرایط فعلی اقتصادی کشور، به حفظ اشتغال بپردازند پس ضروری است که دولت از این مجموعه ها حمایت کند.

وی با ابراز امیدواری از اینکه از شرایط تحریم ها عبور خواهیم کرد، گفت: جای دارد بگوییم شرکتهایی که در شرایط تحریم به بخش صنعت کمک کردند در آینده رو سفید خواهند بود و از نتیجه حمایت های خود بهره خواهند برد.

براساس این گزارش، شرکت بهمن موتور و کروز دو مجموعه تولیدی در صنعت خودرو کشور هستند که از دیر باز در این صنعت به فعالیت می پردازند و با به کارگیری 4 هزار نیروی انسانی در مجموعه بهمن و شرکت کروز نیز به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده قطعات خودرو کشور که در بخش خصوصی فعالیت می کند با حفظ اشتغال 12 هزار نیروی انسانی در مجموعه خود، سهم به سزایی از تولید در این صنعت را در موقعیتهای مختلف به خود اختصاص داده اند.

یادآور می شود که گروه بهمن از سال 1395 با رویکردی جدید و ماموریتی متفاوت از گذشته، به بخش خصوصی واگذار شد و توانست ماموریت اصلی خود را، که پوشش نیازهای بازار حمل و نقل با رویکرد تولید وسائل نقلیه از دوچرخ تا 18 چرخ است در صنعت خودرو و به ویژه در بخش خودروهای کار و تجاری، ایفا کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!