چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۴۵ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۴
هوای تهران سالم است
۱۷:۴۵ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۴
اجاره خودرو
کاهش جزئی دما تا روز آینده؛

هوای تهران سالم است

پرشین خودرو: هوای تهران در وضعیت سالم قرار دارد و دمای هوا تا روز آینده کاهش جزئی خواهد داشت.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، هوای امروز تهران با شاخص 90 در وضعیت سالم قرار دارد اما پیش‌بینی می‌شود تهرانی‌ها فردا هوای ناسالمی داشته باشند همچنین پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده وزش باد در برخی ساعات روز جاری است که احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

همچنین با افزایش تابش نور خورشید در طول روز شرایط برای شکل‌گیری آلاینده ازن فراهم شده، به گونه‌ای که غلظت آلاینده مذکور بین ساعات 13 الی 18 به بیشترین مقدار خواهد رسید که به تبع آن کاهش کیفیت هوا را طی برخی ساعات به همراه خواهد داشت.

طبق نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، افزایش موقتی غلظت آلاینده ازن و ذرات معلق در برخی ساعات روز جاری سبب برقراری شرایط نامطلوب کیفیت هوا به ویژه برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق شهر تهران خواهد شد. رفته رفته در شبانگاه از میزان ناپایداری جوی کاسته خواهد شد و با تداوم این شرایط تا صبحگاه روز شنبه و همراه با ازدیاد تردد خودروها در نخستین روز کاری هفته، احتمال می‌رود طی برخی ساعات صبحگاه افزایش نسبی در غلظت آلاینده‌ها مشاهده گردد.

 به تدریج با تغییر شرایط جوی در طول پانزدهمین روز از تابستان 98، بر سرعت وزش باد افزوده خواهد شد، به گونه ای که برای برخی ساعات بعدازظهر وزش باد نسبتا شدید (با بزرگی بالاتر از 5 متربرثانیه) انتظار می رود که احتمال خیزش گرد و خاک و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به همراه خواهد داشت. همچنین دما تا روز آینده کاهش جزئی خواهد داشت.

پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده وزش باد در برخی ساعات روز جاری (جمعه، 14 تیر) است که احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت. همچنین با افزایش تابش نور خورشید در طول روز شرایط برای شکل گیری آلاینده ازن فراهم شده، به گونه‌ای که غلظت آلاینده مذکور بین ساعات 13 الی 18 روز پایانی هفته به بیشترین مقدار خواهد رسید که به تبع آن کاهش کیفیت هوا را طی برخی ساعات به همراه خواهد داشت. بر طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا، افزایش موقتی غلظت آلاینده ازن و ذرات معلق در برخی ساعات روز جاری سبب برقراری شرایط نامطلوب کیفیت هوا به ویژه برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق شهر تهران خواهد شد.

رفته رفته در شبانگاه از میزان ناپایداری جوی کاسته خواهد شد و با تداوم این شرایط تا صبحگاه روز شنبه و همراه با ازدیاد تردد خودروها در نخستین روز کاری هفته، احتمال می‌رود طی برخی ساعات صبحگاه افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها مشاهده شود. به تدریج با تغییر شرایط جوی در طول پانزدهمین روز از تابستان 98، بر سرعت وزش باد افزوده خواهد شد، به گونه‌ای که برای برخی ساعات بعدازظهر وزش باد نسبتا شدید (با بزرگی بالاتر از 5 متربرثانیه) انتظار می رود که احتمال خیزش گرد و خاک و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به همراه خواهد داشت. همچنین دما تا روز آینده کاهش جزئی خواهد داشت.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
وضعیت هوا
نظر بینندگان
!
!
!