سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۷ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
خانواده قربانیان از بوئینگ ۱۰۰میلیون دلار غرامت گرفتند
۱۲:۲۷ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۵

خانواده قربانیان از بوئینگ ۱۰۰میلیون دلار غرامت گرفتند

پرشین خودرو: بوئینگ حدود ۱۰۰ میلیون دلار کنار گذاشته است تا در طول سال‌های آینده به خانواده قربانیان ۲ حادثه سقوط هواپیماهای ۷۳۷ مکس، که روی هم رفته ۳۴۶ نفر را به کام مرگ فرو بردند، اعطا شود.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت هواپیماسازی بوئینگ حدود ۱۰۰ میلیون دلار کنار گذاشته است تا در طول سال‌های آینده به خانواده قربانیان ۲ حادثه سقوط هواپیماهای ۷۳۷ مکس، که روی هم رفته ۳۴۶ نفر را به کام مرگ فرو بردند، اعطا شود.

 

بوئینگ

 

شرکت بوئینگ در بیانیه خبری خود منتشر کرد خانواده‌هایی که انتخاب می‌کنند این پرداخت‌ها را دریافت کنند، مجبور نیستند از حق خود برای شکایت از این هواپیماساز صرف‌نظر کنند. این ۱۰۰ میلیون دلار ارتباطی به غرامت‌هایی که ممکن است بوئینگ به افرادی که از این شرکت شکایت کرده‌اند پرداخت کند، نخواهد داشت.

مدیرعامل بوئینگ در بیانیه‌ای گفت: ما در شرکت بوئینگ به علت از دست رفتن جان افراد در این دو حادثه متاسفیم و از دست رفتن جان این افراد همچنان در قلب‌ها و ذهن‌های ما سنگینی خواهد کرد. ما عمیق‌ترین هم‌دردی را با خانواده‌های قربانیان این حوادث ابراز می‌کنیم و امیدواریم این کمک اولیه بتواند برای آنها آسایش فراهم آورد.

منبع: مهر

نظر بینندگان
!
!
!