چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۱ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
خودروسازان استفاده از دانش روز را جدی بگیرند
۱۶:۱۱ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
گرندکس

خودروسازان استفاده از دانش روز را جدی بگیرند

پرشین خودرو: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده کامل از ظرفیت‌های موجود در کشور برای حفظ و حمایت از صنایع مولد نظیر خودروسازی اهمیت زیادی دارد در عین حال باید استفاده از دانش روز را مورد توجه جدی قرار دهیم و از اقدامات و تجربه های صنایع بزرگ جهانی در راه رشد و توسعه الگوبرداری کنیم.

به گزارش پرشین خودرو، غلامرضا حیدری به وجود برخی موانع و مشکلات در زمینه تأمین مواد اولیه مورد نیاز صنایع قطعه‌سازی اشاره کرد و گفت: باید برای تسهیل در خرید مواد اولیه و نقل و انتقال بانکی شرکت‌های قطعه‌ساز داخلی، برنامه‌ریزی لازم انجام شود.


به گفته حیدری، همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی و صنایع پیشگام در حوزه طراحی و ساخت قطعات خودرو، می‌تواند جایگاه این صنعت را در زمینه ساخت پلتفرم‌ها و محصولات تمام‌ایرانی ارتقا دهد.


وی به بازدید اخیر خود از سایپا اشاره کرد و گفت: با وجود تحریم‌ها و مشکلات پیچیده اقتصادی، این گروه خودروسازی توانسته در راستای منافع ملی، با تلاش برای افزایش میزان تولید محصولات خود و با ابزار کلیدی مدیریت درست، در زمینه تولید محصولات خود رکوردشکنی کند.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی درباره برنامه خودروسازان در پویش ملی بومی‌سازی قطعات، ادامه داد: این اقدام که در راستای تعمیق داخلی‌سازی قطعات خودرو و صرفه‌جویی اقتصادی انجام شده، می‌تواند زمینه افزایش توانمندی این خودروساز را در برابر تحریم‌ها فراهم کند.

منبع: ایرنا

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!