چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۱۹ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
ثبت بیش از 200هزار دانلود فعال برای اپلیکیشن ایساکو
۱۴:۱۹ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
اجاره خودرو
مدیر سیستم‌های خدمات پس از فروش ایران خودرو خبر داد:

ثبت بیش از 200هزار دانلود فعال برای اپلیکیشن ایساکو

پرشین خودرو: اپلیكیشن ایساكو، با بیش از ۲۰۰ هزار دانلود فعال و دریافت نظرِ نزدیک به ۷۰۰۰ كاربر، از بازارگاه‌ های کافه‌ بازار، Google Play، مایکت و ... به رشد چشمگیری دست یافته است.

به گزارش پرشین خودرو، در اپلیکیشن ایساکو، امکانات متنوع و کاربردی همچون دریافت نوبت پذیرش نمایندگی؛ درخواست اتوکلیک برای تعویض روغن، فیلترها، شمع ها، لنت ها و ... در محل و زمان مورد نظر مشتری؛ درخواست امداد فوری شامل امداد رسانی به خودرو متوقف، حمل خودرو معیوب به محل نمایندگی‌ها، مشاوره برای رفع ایراد از راه دور؛ امکان مشاهده اطلاعات خودرو و سوابق تعمیراتی؛ مشاهده قیمت قطعات و دستمزد خدمات قابل ارائه در شبکه خدمات پس از فروش وجود دارد که مشتریان به فراخور نیاز می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

محمد حسن پور مدیر طراحی و توسعه سیستم‌های شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، در این خصوص گفت: رابط کاربری نو، کاربردی بودن و تجمیع سرویس‌های خودرویی مورد نیاز مخاطب در اپلیکیشن ایساکو، موجب محبوبیتِ این اپ در دنیای فناوری‌ های نوین شده و افزوده شدن ویژگی‌ های جدید به صورت مستمر در هر نسخه، از علل جذب بالای مخاطب و افزایش شمارگان نصب آن شده است.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد امروزه با پیشرفت‌ فناوری اطلاعات و تغییر ذائقه مشتریان برای استفاده از فناوری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های جدید، بخشی از سهم رضایت‌ مندی مشتریان از خدمات پس از فروش محصولات(CSI)، وابسته به این تکنولوژی‌ها خواهد بود.

اپلیکیشن ایساکو


حسن پور اضافه کرد: اپلیكیشن ایساكو، متناسب با تمامی سیستم عامل‌های گوشی تلفن همراه طراحی و در اختیار مشتریان قرار داده شده و رضایت مشتریان از آن با بیش از ۲۰۰ هزار دانلود فعال و دریافت نظرِ نزدیک به ۷۰۰۰ كاربر، از بازارگاه‌های کافه‌ بازار، Google Play، مایکت و ... به رشد چشمگیری رسیده است. این اعداد و ارقام در مقایسه با اپلیكیشن‌های مشابه در صنعت خودرو، سایر صنایع تولیدی و مجموعه های خدمات پس از فروش، بسیار بالاتر است. این مهم نشان‌ دهنده پیشرفت حوزه خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو در بهره‌ برداری از فناوری‌ های نوین و اهمیت بالای رضایت مشتری در زنجیره ارزش این شرکت است.

این مقام مسئول در ایساکو متذکر شد: طراحی، ارائه و توسعه این اپلیکیشن موجب سهولت و سرعت در دریافت خدمات توسط مشتریان خدمات پس از فروش ایران خودرو شده و این پیشرفت به این دلیل برای ما اهمیت دارد، که نشان دهنده تلاش رو به جلو در مسیر بهبود رضایت مشتریان است و به زودی شاهد ارائه خدمات متفاوت خودرویی بیشتر، از طریق اپلیکیشن ایساکو خواهیم بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مشتریان خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو با جستجوی «اپلیکیشن ایساکو» در اینترنت و یا مراجعه به لینک https://www.isaco.ir/main/?p=441 می‌توانند اپلیکیشن ایساکو را بر روی گوشی‌ های هوشمند خود نصب کنند.

نظر بینندگان
!
!
!