جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۶ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
مبارزه با رانت و فرآیند شفاف سازی در پارس خودرو مشهود است
۱۵:۴۶ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
اجاره خودرو
مدیرکل بازرسی وزارت صنعت:

مبارزه با رانت و فرآیند شفاف سازی در پارس خودرو مشهود است

پرشین خودرو: مدیرکل بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مبارزه با رانت و فرآیند های شفاف سازی از جمله مواردی است که در پارس خودرو به وضوح دیده می شود.

به گزارش پرشین خودرو، اکبر صادقی، با بیان این مطلب اظهار داشت: از زمان حضور آقای سلیمانی در گروه خودروسازی سایپا، بهره وری و شفافیت عملکرد بیشتر از گذشته شده و این مهم به خصوص در پارس خودرو قابل لمس است.

وی در حاشیه بازدید از شرکت پارس خودرو افزود: حاکمیت و مجموعه نظام نسبت به ادامه تولید ملی بسیار حساسیت دارد و مجموعه وزارت صنعت به دنبال حمایت از صنایع کشور و ایجاد فضا و فرصت برای تولیدکنندگان داخلی است. شفاف سازی خودروسازان از تصمیمات و آگاه سازی مردم باید در دستور کار باشد تا یک تعامل ایجاد شود.

 

اکبر صادقی


صادقی تصریح کرد: البته می دانیم که تلاش زیادی در شرکت پارس خودرو در دوران تحریم صورت گرفته و امروز تعهدات کمتری نسبت به ماه های قبل باقی مانده است. مبارزه با رانت و فرآیند های شفاف سازی از جمله مواردی هستند که در پارس خودرو به وضوح دیده می شود.

این مدیر وزارت صمت اضافه کرد: امروز با توجه به بازدیدی که انجام گرفت متوجه شدیم افزایش بهره وری از اولویت های پارس خودرو است و ان شالله در آینده نیز به منظور ارتقاء هر چه بیشتر این مهم، رویکرد در همکاری با شرکای خارجی تغییر خواهد کرد.

مدیر کل بازرسی وزارت صمت با اشاره به استفاده بهینه از منابع ادامه داد: با حضور آقای سلیمانی در راس گروه سایپا، بهینه سازی منابع و فرآیند ها در حوزه های مختلف انجام شده و به همین دلیل بخش زیادی از شکایات مردم کاهش یافته است چراکه مردم با شفاف سازی شرایط متوجه شدند که احتکار در کار نیست و اینها تبعات تحریم ظالمانه است که باید با همکاری از آن عبور کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری دغدغه خودکفایی و استفاده از توانمندی های داخلی دارند که خوشبختانه مشخص شد پارس خودرو با فعالیت هایی که در حوزه داخل سازی محصولات انجام داده است، نسبت به این موضوع توجه ویژه دارد.

در خلال این بازدید ناصر آقا محمدی مدیرعامل شرکت پارس خودرو نیز ضمن ارائه گزارشی از شرایط موجود در حوزه های مختلف همچون تولید، کیفیت، منابع و موارد دیگر، بخشی از چالش های این شرکت در مسیر تولید و خودکفایی را بیان و خاطرنشان کرد: پارس خودرو با همت کارکنان در تلاش است تا از سختی ها در شرایط تحریم عبور کند و عزم خودکفایی در داخلی سازی قطعات را از مدتها قبل آغاز کرده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!