چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۵ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
توزیع مخزن CNG رایگان اتوبوس از فردا
۱۲:۰۵ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
اجاره خودرو

توزیع مخزن CNG رایگان اتوبوس از فردا

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه 2800 دستگاه اتوبوس به مخزن CNG مجهز است، گفت: از فردا توزیع مخزن رایگان در بین رانندگان بخش خصوصی انجام می‌‌گیرد.

به گزارش پرشین خودرو، پیمان سنندجی مدیرعامل اتوبوسرانی ، درباره اتوبوس‌های CNGدار تهران گفت: در پایتخت 2800 دستگاه اتوبوس CNG دارم که هر کدام مجهز به 7 مخزن سوخت هستند.

وی افزود: هر ساله تست بر روی این اتوبوس‌ها انجام می‌گیرد و سه سال یکبار تست هیدروستاتیک داریم و پس از پایان دوره مخزن اتوبوس باید عوض شود.

 

مخزن گاز


مدیرعامل اتوبوسرانی ادامه داد: با توجه به گرانی مخازن CNG تأمین آن برای بخش خصوصی امکانپذیر نبوده است بنابر این با هماهنگی سازمان شهرداری‌ها و ستاد CNG سازمان اتوبوسرانی برای 70 دستگاه از اتوبوس‌های CNGدار مخزن لازم را تهیه کرده است.


سنندجی افزود: از فردا این مخازن به صورت رایگان در اختیار بخش خصوصی قرار می‌گیرند و اتوبوس‌هایی که مخزن CNG آنها تا پایان سال منقضی می‌شود از این مخازن رایگان بهره‌مند خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: سه هزار اتوبوس فرسوده در تهران تردد می‌کنند که ما برنامه‌های لازم را جهت نوسازی آنها مورد توجه قرار داده‌ایم.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!