یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۷ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
پنجمین خط سیار معاینه فنی تهران بهره‌برداری شد
۱۵:۳۷ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
اجاره خودرو

پنجمین خط سیار معاینه فنی تهران بهره‌برداری شد

پرشین خودرو: رئیس ستاد معاینه فنی شهر تهران از بهره‌برداری از پنجمین خط سیار معاینه فنی در میدان امام خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، نواب حسینی منش ظهر امروز در حاشیه افتتاح پنجمین سامانه معاینه فنی سیار که در منطقه ۱۲ که در میدان امام خمینی (ره) مستقر شده است، گفت: به مناسبت دهه کرامت پنجمین خط از هشت خط معاینه فنی سیار در منطقه ۱۲ افتتاح شد.

وی با بیان این که خطوط سیار معاینه فنی تمام امکانات خطوط ثابت را دارند و با تمام تجهیزات و به صورت برخط معاینه فنی خودروها را انجام می‌دهند گفت: این خطوط سیار از هفت صبح تا ساعت ۱۹ با استقرار در سطح مناطق نسبت به کنترل معاینه فنی خودروهای عمومی، دولتی و تاکسی اقدام می‌کند.

وی با بیان این که ابزار دقیق این خطوط سیار وارداتی است اما مابقی تجهیزات آن داخلی ساز است گفت: سه اپراتور در این خطوط سیار فعال هستند و به صورت آنلاین و برخط با سامانه سیمفا و پلیس راهور نسبت به کنترل خودروها اقدام می‌کنند.

رئیس ستاد معاینه فنی شهر تهران با بیان این که با توجه به گران بودن قیمت زمین در تهران و سختی احداث مراکز ثابت، بهترین راهکار استفاده از خطوط معاینه فنی سیار است که با کمک بخش خصوصی این مهم محقق شده است گفت: امروز ۵۴ خط سبک معاینه فنی، ۱۰ خط موتور سیکلت و ۳ خط خودروهای سنگین در تهران فعال هستند که بالغ بر سه میلیون خودرو ظرفیت دارند.

وی با بیان این که امسال با وجود افزایش ۱۵ درصدی مراجعات به مراکز معاینه فنی دیگر شاهد ایجاد صف‌های طویل معاینه فنی نیستیم گفت: در سال ۹۴ میزان مراجعات ما ۴۰۰ هزار خودرو بود اما در سال ۹۷ میزان مراجعات یک میلیون و ۸۰۰ هزار خودرو بود. که این نشان دهنده افزایش میزان توجه مردم به معاینه فنی است.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!