یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۱:۴۲ | ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
آغاز فروش طرح گارانتی 3 منظوره پرشیا خودرو برای «ب ام و» و «مینی»
۰۱:۴۲ | ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

آغاز فروش طرح گارانتی 3 منظوره پرشیا خودرو برای «ب ام و» و «مینی»

پرشین خودرو: پرشیا خودرو در جهت رفاه و آسودگی خاطر مالکان خودروهای BMW, MINI طرح فروش بسته های گارانتی و خدمات دوره ای خود را با خدمات بیشتر و شرایط پرداخت آسانتر عرضه می کند.

به گزارش پرشین خودرو، در طرح فروش بسته های گارانتی مالکان خودروهای ب ام و با مدل 2013 به بالا و کارکرد کمتر از 60.000 کیلومتر می توانند گارانتی طلایی یک، دو یا سه ساله شامل گارانتی کامل به غیر از باطری و لاستیک را خریداری نمایند همچنین برای افرادی که تمایل به دریافت گارانتی فقط برای موتور، گیربکس و ترسفر کیس خودروی خود را دارند بسته های نقره ای یک تا سه ساله عرضه می شود.

بسته های خدمات دوره ای وسرویس های ادواری BSI , BSI PLUS نیز برای خودروهای مدل 2013 به بالا به مشتریان ارائه می شود با خرید این بسته ها مالکان خودروهای ب ام و ومینی خیالشان از بابت هزینه های سرویس و نگهداری خودرو آسوده می شود.

لازم به ذکر است که خودروهای که هنوز دوره گارانتی 5 ساله پرشیا خودرویی آنها یا گارانتی دو ساله اجباری آنها به پایان نرسیده است در صورت تمدید گارانتی از 5 درصد تخفیف نقدی وعدم نیاز به بازدید فنی قبل ازعقد قرار داد خرید بسته های گارانتی و خدمات دوره ای برخواردار می شوند.

 

ب ام وبرای تکمیل پیشنهادات و رفع دغدغه های مشتریان ، پرشیا خودرو بیمه بدنه کامل شامل نوسان قیمت خودرو تا 50 درصد را نیز باشرایط ویژه به مالکان خودروهای ب ام و و مینی عرضه می کند.

در نهایت کاملترین پیشنهاد پرشیا خودرو برای مشتریان خریداری بسته گارانتی پلاتینیوم است که شامل گارانتی طلایی( کامل) بسته خدمات BSI PLUS و بیمه بنده کامل دو ساله است. در صورت خرید این بسته آرامش مالکان خودروهای BMW بابت دغدغه های ناشی از حوادث ، نگهداری و سرویس خودرو بطور کامل و با کمترین هزینه تامین می شود.

علاقه مندان جهت اطلاع از قیمت ها ونحوه پرداخت و جزییات بیشتر خرید بسته های گارانتی، خدمات دوره ای، بیمه بدنه یا بسته گارانتی پلاتنیوم می توانند با تلفن 4591 داخلی 129 و 256 تماس حاصل نمایند یا به وب سایت پرشیا خودرو به آدرس https://persiakhodro.ir/ مراجعه کنند.

همچنین می توانند بصورت آنلاین در وب سایت Warranty.persiakhodro.ir با انتخاب مدل خودرو، بسته گارانتی یا سرویس ادواری مورد نظر را انتخاب و هزینه خرید آنرا، بدون محاسبه تخفیف ها، مشاهده نمایند.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!