پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۶ | ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
انعقاد 15000میلیارد ریال قرارداد بین خودروسازان و صنایع دفاعی
۱۳:۲۶ | ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
اجاره خودرو
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خبر داد:

انعقاد 15000میلیارد ریال قرارداد بین خودروسازان و صنایع دفاعی

پرشین خودرو: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت:حدود 15هزار میلیارد ریال قرارداد بین صنایع دفاعی و خودروسازان برای تامین قطعات حساس منعقد شده است تا این قطعات تولید و در اختیار خودروسازان قرار گیرد.

به گزارش پرشین خودرو، امیرسرتیپ امیر حاتمی، با اشاره به همکاری وزارت دفاع با خودروسازی ها برای ساخت قطعات، گفت: در حوزه خودروسازی به وزارت صنعت، معدن و تجارت و خودروسازی ها گفته شد که اگر خارجی ها بازار ایران را ترک کردند، صنایع دفاعی که از فناوری و علم و دانش خوبی برخوردار بوده آماده کمک به خودروسازان برای تولید قطعات است.


وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز ارتباط و اتصال بین وزارت دفاع و خودروسازی ها برقرار شده است، افزود: بخش قابل توجهی از قطعاتی که خارجی ها تامین می کردند و با تحریم ها کشور را ترک کردند، امروز در داخل تولید شده و در اختیار خودروسازی ها قرار می گیرد.

 

امیر حاتمیبرنامه ای برای خودروی غیرنظامی نداریم

وی افزود: حدود هزار و 500 میلیارد تومان قرارداد بین صنایع دفاعی و خودروسازها برای تامین قطعات حساسی که توسط خودروسازان قابل تولید نبوده منعقد شده تا این قطعات تولید و در اختیار خودروسازان قرار گیرد.

امیرحاتمی با بیان اینکه قطعات ساخته شده توسط صنایع دفاعی برای تکمیل خودروهای موجود است، ادامه داد: قطعاتی که توسط صنایع دفاعی ساخته می شود همانند کامپیوتر خودرو از کیفیت خوبی برخوردار است و خودروسازان هر کمکی بخواهند انجام می دهیم، اما برنامه ای برای خودروی غیرنظامی نداریم.

این عضو کابینه دولت یازدهم، تصریح کرد: به زودی از یک خودروی نظامی رونمایی می شود که مردم خبر آن را خواهند شنید.

منبع: خبرگزاری خانه ملت

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!