جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
 نسل جدید نیسان جوک به زودی معرفی می شود
۰۹:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
اجاره خودرو
/اختصاصی/با انتشار پیش نمایش رسمی؛

نسل جدید نیسان جوک به زودی معرفی می شود

پرشین خودرو: تا کمتر از 2 ماه دیگر، نسل جدید خودروی کراس اوور نیسان جوک به طور رسمی معرفی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در سال 2017 میلادی، شرکت خودروسازی نیسان یک برند کاملا جدید تحت عنوان "کیکس" معرفی کرد و بسیاری از اصحاب رسانه و سایت های بزرگ خبری به این موضوع اشاره کردند که با روی کار آمدن این خودروی جدید نیسان، برند محبوب و پرفروش "جوک" کنار گذاشته خواهد شد. با این حال نیسان تمامی این شایعات را کنار گذاشت و با انتشار خبرهای متعدد و همچنین رویت نسخه های جدید این خودرو هنگام تست های خیابانی، طراحی و تولید نسل جدید نیسان جوک قوت گرفت و به طور رسمی معرفی شد و حالا با انتشار پیش نمایش رسمی این خودرو از سوی نیسان، باید به زودی منتظر معرفی رسمی و نشان دادن چهره نهایی جدیدترین نسل از پرفروش ترین خودروی کراس اوور ژاپنی بازار باشیم.

طبق اعلام رسمی شرکت خودروسازی نیسان، نسل جدید کراس اوور نیسان جوک به طور رسمی در تاریخ 3 سپتامبر سال جاری میلادی و کمتر از 2 ماه دیگر رونمایی خواهد شد و به جزییات بیشتر آن خواهیم پرداخت.

اما قبل از فرا رسیدن تاریخ ذکر شده از سوی کمپانی خودروسازی نیسان، تصویری پیش نمایش از آن منتشر شده است که جزییات طراحی سیستم روشنایی و بخشی از قسمت جلوی اتومبیل را به خوبی نشان می دهد تا باز هم شاهد سیستم روشنایی 2 تکه معروف نیسان جوک باشیم، با این تفاوت که در نسل جدید پیشرفت های چشمگیری به خود دیده است و حالا جذاب تر، زیباتر و پیشرفته تر از همیشه به نظر می رسد. علاوه بر این جلوپنجره اتومبیل و همچنین حاشیه کرومی رنگ آن شباهت بسیار زیادی به دیگر کراس اوور نیسان، یعنی خودروی نیسان کیکس دارد.

 

لوگوی نیسانهنوز اطلاعات دقیقی از مشخصات فنی اتومبیل در دسترس نیست و باید تا معرفی رسمی این خودرو در کمتر از 2 ماه دیگر صبر کنیم، اما شایعاتی وجود دارد که به احتمال زیاد شرکت خودروسازی نیسان قصد استفاده از یک موتور 1 لیتری توربوشارژر با خروجی قدرت 100 و 116 اسب بخاری و همچنین قصد استفاده از یک موتور دیزلی 1.5 لیتری را خواهد داشت. علاوه بر این احتمال طراحی و راه اندازی سیستم محرک هیبریدی رنو با موتور 1.6 لیتری برای این خودرو وجود دارد که تنها بعد از معرفی رسمی خودرو از سوی نیسان می توانیم به جزییات بیشتر و یا حتی تایید آن برسیم.

به لطف پلتفرم مشترک CMF-B رنو نیسان، موتورهای 1.3 لیتری بنزینی و همچنین 1.6 لیتری توربوشارژر گازسوز با حداکثر خروجی 200 اسب بخاری نیز پیش بینی می شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!