شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۱:۴۷ | ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
تامین اجتماعی در کنار مدیران و کارکنان کروز ایستاده است
۱۱:۴۷ | ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
اجاره خودرو
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

تامین اجتماعی در کنار مدیران و کارکنان کروز ایستاده است

پرشین خودرو: سازمان تأمین اجتماعی در کنار مدیران و کارکنان شرکت کروز ایستاده است و برای رفع مشکلات و توسعه فعالیت شرکت نهایت همکاری را داریم.

به گزارش پرشین خودرو، مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، با بیان این مطلب گفت: شرکت کروز به عنوان مجموعه‌ای که حدود 11 هزار شغل پایدار ایجاد کرده و رسیدگی به وضعیت نیروی کار نیز در این شرکت به خوبی انجام می‌‎شود، از جمله شرکت‌های موفقی است که از سازمان تأمین اجتماعی خدمات دریافت می‌کند.

 

بازدید مدیرعامل تامین اجتماعی از کروز


وی در جلسه‌ای که با مدیران شرکت کروز برگزار شده بود، با اظهار خوشحالی از روند توسعه فعالیت این شرکت قطعه سازی، اظهار داشت: بازار خودرو شرایط خاصی دارد و از جمله صنایعی است که اشتغال قابل توجهی برای نیروهای متخصص تولید می‌کند و سازمان تأمین اجتماعی در کنار مدیران و کارکنان این شرکت ایستاده است و برای رفع مشکلات و توسعه فعالیت شرکت نهایت همکاری را داریم.

سالاری ادامه داد: برای ما بسیار مهم است که بتوانیم کمکی به صنعت بکنیم تا در جنگ اقتصادی با انسجام بیشتر تولید و اشتغال را حفظ کنیم. باید همکاری نزدیک‌تری بین سازمان تأمین اجتماعی و تولید کنندگان ایجاد شود. ما خود را در کنار شما می‌دانیم و هرآنچه در توان باشد، انجام خواهیم داد.

همچنین ناهید حیدری مدیرکل تأمین اجتماعی غرب تهران در این بازدید گفت: شرکت کروز از جمله شرکت‌های موفق و بزرگ تحت پوشش شعبه 15 است و با داشتن هفت هزار و 500 بیمه شده از شرکت‌های دوست دار کارگر است که تا کنون سه بار به عنوان کارفرمای نمونه سازمان تأمین اجتماعی انتخاب شده است.

وی افزود: این شرکت در مجموع 11 هزار بیمه شده دارد که 7500 نفر آنان تحت پوشش اداره کل تأمین اجتماعی غرب تهران و مابقی تحت پوشش استان البرز هستند.

در ادامه، نادر سخا مدیرعامل شرکت کروز، در این جلسه از حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و هیأت همراه تشکر کرد و گفت: مجموعه همکاران برای موفقیت شرکت تلاش گسترده‌ای دارند و نیروی انسانی متخصص و توانمند از جمله عوامل موفقیت شرکت است.

وی با بیان اینکه کار شرکت کروز از سال 1360 با یک کارگاه کوچک آغاز شده است، اضافه کرد: بعد از آن روند توسعه فعالیت شرکت طی شده و امروز یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید قطعه محسوب می‌شود و در تامین قطعات خودرو پیشتاز هستیم.

مدیرعامل شرکت کروز اظهار کرد: بیشتر کارکنان شرکت کروز از بانوان هستند و این شرکت کاملا خصوصی بوده و بعد از ایران خودرو و سایپا در بین شرکتهای صنعت خودروسازی، بالاترین گردش مالی را دارد.

سخا متذکر شد: در سال 96 در یکی از کارخانجات کروز، آتش سوزی رخ داد که تامین اجتماعی کمک بسیار خوب و تاثیرگذاری در آن مقطع انجام داد.

وی با اشاره به تحریم صنعت خودرو خاطرنشان کرد: صنعت خودرو در ردیف تحریم‌های اولیه است و البته وارد کردن خودرو و قطعات خودرو محدودیتی ندارد اما تولید با تحریم مواجه است چون در این حوزه اشتغال و صرفه جویی ارزی وجود دارد.

یادآور می شود که همزمان با هفته تأمین اجتماعی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی همراه با مدیران ارشد این سازمان از شرکت کروز که در زمینه تولید قطعات و سیستم‌های خودرو فعالیت می‌کند، بازدید کردند.

نظر بینندگان
!
!
!