شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۱:۵۹ | ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
با مراکز معاینه فنی متخلف برخورد می‌شود
۱۱:۵۹ | ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
اجاره خودرو

با مراکز معاینه فنی متخلف برخورد می‌شود

پرشین خودرو: مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با اشاره به گلایه‌مندی برخی شهروندان در مورد یکی از مراکز معاینه فنی گفت: در صورت مشاهده تخلف با مراکز بدون هیچ ملاحظه‌ای برخورد می شود.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، در پاسخ به سوال برخی شهروندان، مبنی بر معاینه فنی ۱۵۰ هزار تومانی از مرکز خاوران با واسطه‌گری بعضی شورایاران اظهارداشت:در محور اتوبان امام رضا (ع) (خاوران) چندین مرکز معاینه فنی خودرو در حال فعالیت است که تنها دو مرکز خاوران و امام رضا (ع) در حیطه شهرتهران (منطقه15) تحت نظارت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران و نظارت بر دیگر مراکز بر عهده وزارت کشور است.

 

مرکز معاینه فنی


وی افزود: همه این مراکز به واسطه واقع شدن در محور خاوران به نام مرکز خاوران شناسایی می‌شوند و با عنایت به اهمیت اصالت و صحت صدور معاینه فنی، این ستاد در همه مراکز معاینه فنی بخش خصوصی جهت کنترل و تشدید نظارت نسبت به استقرار ناظر مقیم در هر مرکز اقدام می‌کند.


مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده هر تخلفی به شدت با مرکز متخاطی بدون هیچگونه ملاحظه‌ای برخورد می‌شود.

منبع: فارس

نظر بینندگان
!
!
!