جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۰:۰۴ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
مجمع عمومی عادی سالیانه سایپا برگزار شد
۰۰:۰۴ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
اجاره خودرو

مجمع عمومی عادی سالیانه سایپا برگزار شد

پرشین خودرو: مجمع عمومی عادی سالیانه شركت سایپا با حضور سهامداران برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو، در ابتدای این مجمع رحیم اسماعیلی دانا، به‌نمایندگی از شركت سرمایه‌گذاری كاركنان سایپا به‌عنوان رییس مجمع و یوسف ندیلی به‌عنوان دبیر مجمع انتخاب شدند، ضمن اینكه نماینده سازمان گسترش و نوسازی صنایع، سهامداران عمده دیگر سایپا و نمایندگان سازمان‌های حسابرسی کشور و بورس و اوراق بهادار نیز در جایگاه هیات رئیسه مجمع حاضر شدند.

در ادامه، مجمع با دستور كار ارائه گزارش هیأت‌مدیره و گزارش سازمان حسابرسی، بررسی، تصمیم‌گیری و تصویب صورت‌های مالی، انتخاب روزنامه رسمی و بازرس قانونی، تعیین حق حضور در جلسات اعضای غیرموظف هیأت‌مدیره و انتخاب اعضای جدید هیأت‌مدیره برگزار شد.

در جریان برگزاری این مجمع، پس از ارائه گزارش از سوی هیأت‌مدیره گروه سایپا، سیدجواد سلیمانی مدیرعامل و نایب‌رییس هیأت‌مدیره گزارشی از وضعیت این خودروساز در سال گذشته و برنامه‌های سال ۹۸ ارائه كرد.

همچنین سازمان حسابرسی گزارش فعالیت‌های مالی و اقتصادی سایپا در سال گذشته را در اختیار سهامداران قرار داد و اعضای هیأت‌مدیره درخصوص بندهای مدنظر این سازمان، توضیحات خود را ارائه كردند.پاسخ‌گویی به پرسش‌های سهامداران از دیگر اقداماتی بود كه در این مجمع انجام شد.

در ادامه با تصویب اكثریت سهامداران روزنامه اطلاعات به‌عنوان روزنامه رسمی شركت انتخاب و حق حضور در جلسات اعضای غیرموظف هیأت‌مدیره نیز تعیین شد.

همچنین با توجه به ضرورت انتخاب اعضای جدید هیأت‌مدیره و با تصویب سهامداران، شركت‌های سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، صندوق حمایت و بازنشستگی كاركنان فولاد، گروه سرمایه‌گذاری كاركنان سایپا و شركت توسعه سرمایه رادین به‌عنوان اعضای حقوقی هیأت‌مدیره سایپا انتخاب شدند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!