شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۲۶ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
کسب رتبه اول ارزیابی خدمات پس از فروش توسط پرشیاخودرو
۱۰:۲۶ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/برای دومین سال متوالی تثبیت شد؛

کسب رتبه اول ارزیابی خدمات پس از فروش توسط پرشیاخودرو

پرشین خودرو: پرشیا خودرو عرضه کننده خودروهای ب ام و و مینی در ایران ، در ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) برای دومین سال متوالی رتبه اول خدمات پس از فروش را بدست آورد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت پرشیا خودرو در میان تمام شرکت های وارد کننده و تولید کننده خودرو کمتر از ۱۰ نمایندگی با کسب امتیاز 88 بالاتر از سایر شرکتها توانسته است بالاترین امتیاز را در حوزه وضعیت نمایندگان کسب و در صدر ارزیابی شبکه نمایندگان خدمات پس از فروش قرار گیرد. عنوانی که سال ها در اختیار شرکت های تولید کننده خودرو بود و حال یک شرکت وارد کننده خودرو به آن دست یافته است.

این رتبه بندی مربوط به ارزیابی شرکت پرشیا خودرو و نمایندگان آن در سال 97 بوده و نتیجه تلاش مدیران و پرسنل شرکت طی یکسال گذشته می باشد.

 در سال 97 علیرغم وجود مشکلات فراوان در حوزه تامین قطعات یدکی و همچنین رکود حاکم بر بازار خدمات پس از فروش اما این شرکت با تعریف برنامه های مدون از جمله توسعه کمی شبکه خدماتی ، استاندارد سازی نمایندگان، بهبود و ارتقاء فرآیند تامین و توزیع قطعات یدکی ، تعریف کسب و کارهای نوین و ... توانست با کسب امتیاز 88 بالاترین امتیاز را در حوزه وضعیت شبکه نمایندگان کسب نموده و در زمینه خدمات پس از فروش نیز رتبه اول را کسب نماید.

نظر بینندگان
!
!
!