شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۲۴ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
تدوین برنامه جامع سایپادیزل برای كاهش وابستگی به شركت های خارجی
۱۰:۲۴ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
اجاره خودرو
مدیرعامل شركت سایپادیزل خبر داد:

تدوین برنامه جامع سایپادیزل برای كاهش وابستگی به شركت های خارجی

پرشین خودرو: مدیرعامل شركت سایپادیزل از تدوین برنامه ای جامع و هدفمند برای افزایش داخلی سازی محصولات تجاری و كاهش وابستگی به شركت های خارجی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد حسن محمدزاده مدیرعامل شرکت سایپادیزل با بیان مطلب فوق افزود: بر اساس منویات مقام معظم رهبری و در راستای تحقق سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت و گروه خودروسازی سایپا به منظور داخلی سازی محصولات، برنامه های گسترده ای دراین زمینه تدارك دیده شده كه با تكیه بر توانمندی های داخلی، افزایش اشتغال و شكوفایی صنعت كشور را در پی خواهد داشت.

وی تصریح كرد: سایپادیزل بر همین اساس با حضوری پر رنگ و فعال در نمایشگاه فرصت های داخلی سازی كه به دستور وزیر محترم صنعت برگزار شده، میزبان قطعه سازان، دانشگاهیان و فعالان حوزه صنعت خودرو بوده تا با همفكری و مشاركت ایشان بتواند، عمق ساخت محصولات خود را افزایش دهد.

محمدزاده یادآور شد: یكی از نكات قابل بهبود در زمینه همكاری با قطعه سازان داخلی در حوزه تولید خودروهای تجاری، پیش بینی تیراژ تولید در بلند مدت است كه چنانچه این موضوع بر اساس نیاز بازار محقق شود و به تعداد قابل توجه و مناسبی برسد، تولید قطعه ارزش اقتصادی یافته و مورد استقبال قطعه سازان واقع خواهد شد.

 

محمدحسن محمدزادهمدیرعامل شركت سایپادیزل در پایان با بیان اینكه ظرفیت های تولید قطعاتی نظیر گیربكس خودروهای تجاری در داخل وجود دارد كه پیش از این به كشور وارد می شده، خاطرنشان كرد: در همین راستا، اكنون مذاكرات متعددی با شركت های تأمین كننده گیربكس در حال انجام است. همچنین در خصوص داخلی سازی بدنه نیز، اقداماتی آغاز شده كه امید است منتج به تأمین این قطعات از شركت های گروه خودروسازی سایپا شود.

نظر بینندگان
!
!
!