جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۳ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
هایما M5، محصول جدید ایران خودرو که امسال می آید
۱۱:۳۳ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
اجاره خودرو
/اختصاصی/

هایما M5، محصول جدید ایران خودرو که امسال می آید

پرشین خودرو: پس از نمایش هایما فامیلی در نمایشگاه خودروی تهران و انتشار تصاویر این خودرو با پوشش و استتار بدنه در حال تست های جاده ای، حالا قرار است هایما M5 در سال جاری تولید و عرضه شود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، پس از تولید هایما اس5 و اس7 در ایران خودرو و استقبال از این دو خودرو در بازار ایران، هایما ام5 سومین محصول هایما در همکاری مشترک ایران خودرو و این خودروساز چینی در بازار ایران است که در سال جاری تولید آن آغاز خواهد شد.

نسخه ای که از هایما M5 برای تولید در ایران در نظر گرفته شده است، مدل 2017 این خودرو خواهد بود هر چند که با وجود تحریم های صنعت خودرو و محدودیت نقل و انتقال پول هنوز مشخص نیست که ایران خودرو چه راهکاری برای تولید این خودرو در شرایط فعلی دارد.

به مانند بسیاری از خودروهای دیگر که در خودروسازان داخلی به تولید رسیده است، از تولید هایما ام 5 نیز هیچ اطلاعاتی به بیرون درز نکرده است، به همین دلیل اطلاعی از مشخصات فنی احتمالی هایما M5 در دست نیست اما هایما M5 در بازار چین با دو پیشرانه عرضه شده است.

نسخه اقتصادی هایما M5 به پیشرانه‌ 1.6 لیتر تنفس طبیعی مجهز است که به گزارش پرشین خودرو، قدرت 123 اسب‌بخار و گشتاور 161 نیوتن‌متر تولید می‌کند و مدل دیگری از این خودرو با پیشرانه‌ی 1.5 لیتر توربوشارژر تولید می‌شود که 154 اسب‌بخار قدرت و 220 نیوتن‌متر گشتاور دارد.

 

هایما فامیلیهر چند قیمت این خودرو در صورتی که در ایران به تولید برسد، مشخص نیست اما بد نیست بدانید هایما فامیلی M5 در بازار چین با قیمت 90 هزار یوآن برای پیشرانه 1.6 لیتری و 120 هزار یوآن برای نسخه توربوشارژر عرضه می شود.
قیمت تبادل هر یوآن چین در بازار آزاد 600 تا 650 تومان محاسبه می شود.

یادآور می شود که در مجمع سالانه شرکت ایران خودرو از تولید هایما M5 به عنوان محصول جدید ایران خودرو در سال جاری خبر داده شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!