چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۷:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
بکسل 1 میلیون پوندی فورد F-150 الکتریکی +فیلم
۰۷:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
اجاره خودرو
/اختصاصی/

بکسل 1 میلیون پوندی فورد F-150 الکتریکی +فیلم

پرشین خودرو: پیکاپ الکتریکی فورد F-150 می تواند بیش از 1 میلیوند پوند را با خود بکسل کند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، این یک راز نیست که شرکت خودروسازی فورد در حال کار بر روی فورد F-150 با سیستم محرک تمام الکتریکی است و پیش از این شاهد انتشار تصاویری جاسوسی از این خودرو در فضای مجازی بوده ایم.

 

پیکاپ الکتریکی فورد
 

اما امروز می توانیم یک نگاه اجمالی به این خودرو داشته باشیم و شاهد توانایی های مثال زدنی آن باشیم، زیرا کمپانی خودروسازی فورد یک ویدیو رسمی منتشر کرده است و در آن توان بکسل فورد F-150 الکتریکی را به نمایش می گذارد که در این ویدیو توان کشیدن بیش از 1 میلیون پوند را خواهد داشت.

 

پیکاپ الکتریکی فورد


در نوشتار بالا اشتباهی وجود ندارد، زیرا کمپانی خودروسازی فورد به نسخه الکتریکی خودروی پیکاپ F-150 الکتریکی چندین واگن وصل کرده است که در مرحله اول تمامی واگن های خالی به راحتی کشیده می شوند، اما چالش اصلی با اضافه شدن 42 دستگاه خودروی فورد F-150 به داخل واگن ها شکل می گیرد و سپس شاهد بکسل مجموع وزن بیش از 1 میلیون پوند، یعنی حدود 453 هزار و 592 کیلوگرم برای اثبات توانایی های آن هستیم که جزییات بیشتر آن در فیلم آمده است.

 

پیکاپ الکتریکی فورد
 

نسخه آزمایش شده در حال حاضر نمونه های اولیه پروتوتایپ هستند، اما فورد تایید کرده است که خودروی فورد F-150 تمام الکتریکی به طور قطعی توسعه پیدا کرده و در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

 

پیکاپ الکتریکی فورداین شرکت توضیح می دهد که در سال آینده علاوه بر نسخه تمام الکتریکی فورد F-150، یک نسخه هیبریدی از آن هم راه اندازی خواهد شد و امکانات جدیدی در اختیار کاربران خود قرار می دهد. هرچند در حال حاضر هیچگونه اطلاعاتی از جزییات این خودرو در دسترس نیست و باید تا معرفی رسمی خودرو و ارائه جزییات فنی آن صبر کنیم.

 

پیکاپ الکتریکی فورد

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!