سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۱ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
واگذاری 70 هزار خودروی سایپا به مشتریان
۱۰:۱۱ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خبر داد:

واگذاری 70 هزار خودروی سایپا به مشتریان

پرشین خودرو: قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش با بیان اینكه این گروه در ماه‌های خرداد و تیر امسال بیش از ۷۵ هزار دستگاه خودرو را تولید، تکمیل و تجاری‌سازی كرده، اظهار كرد: از این تعداد، ۷۰ هزار خودرو به مشتریان تحویل شده و ۵ هزار دستگاه نیز در مرحله تخصیص و تحویل است.

به گزارش پرشین خودرو، مجید باقری افزود: گروه خودروسازی سایپا از پنجم خرداد تا پنجم مردادماه، ۷۵ هزار دستگاه خودرو را آماده تحویل به مشتریان کرده كه بخش قابل توجهی از این محصولات به صورت عبور مستقیم بوده و بدون كسری قطعه تولید و تحویل سیستم فروش گروه خودروسازی سایپا شده است.

وی گفت: حدود ۵ هزار دستگاه خودرو باقیمانده از محصولات یاد شده، در مرحله تخصیص و تحویل نهایی به مشتریان قرار دارد و در روزهای آتی به‌دست مصرف‌كنندگان خواهد رسید.

 

چانگانقائم‌مقام مدیرعامل گروه سایپا تصریح كرد: سایپا تمام تعهدات برجای مانده از گذشته را در كنار تعهدات جدید خود در حوزه فروش فوری را با سرعت پاسخ خواهد داد تا بازار محصولات این گروه به ثبات كامل دست یابد.

گفتنی است با عرضه مستمر محصولات سایپا به بازار و پاسخ‌گویی به تعهدات توسط این گروه و تحویل محصولات به مشتریان، التهاب قیمت خودروهای سایپا فروكش كرده و بازار محصولات این مجموعه در مسیر تعادل و آرامش قرار گرفته است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!