سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
سرقت سریالی ۵۰ دستگاه پراید فاقد ایموبلایزر
۱۲:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
اجاره خودرو

سرقت سریالی ۵۰ دستگاه پراید فاقد ایموبلایزر

پرشین خودرو: سارق معتاد به ماده مخدر شیشه، نحوه سرقت سریالی ۵۰ دستگاه خودرو پراید که همگی فاقد سیستم ایموبلایزر بودند را توضیح داد.

به گزارش پرشین خودرو، ساعت چهار بامداد روز گذشته (6 تیر 98) مأموران گشت کلانتری 104 عباس‌آباد حین گشت‌زنی متوجه حضور یک خودروی مشکوک در خیابان شهید مطهری شدند در حالیکه پلاک عقب این خودرو به سمت بالا خم شده بود.


مأموران خودروی مذکور را تحت مراقبت قرار داده و در ادامه به راننده دستور ایست دادند اما وی بدون توجه به فرمان ایست پلیس با سرعت به راه خود ادامه داد.

 

سرقت پراید

 


سرانجام راننده پراید در خیابان دماوند تعادل خودرو را از دست داد و لاستیک خودرو پس از برخورد با جدول کنار خیابان ترکید.

راننده پراید نیز که از نواحی دست و پا دچار جراحات جزئی شده بود، بازداشت و به کلانتری منتقل شد.

راننده جوان پس از انتقال به کلانتری به سرقتهای سریالی 50 دستگاه خودرو از نوع پراید در سراسر تهران اعتراف کرد و گفت: پرایدهای مدل زیر 85 را به دلیل عدم تجهیز به سیستم "ایموبلایزر" و پایین بودن ایمنی نسبت به دیگر خودروها، سرقت کرده و با استفاده از آنها چند روز مسافرکشی می‌کردم تا بتواند خرج ماده مخدر مصرفی (شیشه) را تأمین کنم و سپس سراغ سرقت خودروی بعدی می‌رفتم.

سرهنگ محمد احمدی؛ رئیس کلانتری 104 عباس‌آباد با اعلام این خبر گفت: شهروندان در صورت پارک خودرو در کوچه و خیابان، حتی‌المقدور آن را به انواع قفلهای ایمنی تجهیز کنند تا از سرقت خودرو جلوگیری شود.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!