سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
تشریح آخرین وضعیت کارت بلیت‌‌‌های خبرنگاری
۱۴:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
اجاره خودرو

تشریح آخرین وضعیت کارت بلیت‌‌‌های خبرنگاری

پرشین خودرو: دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری آخرین وضعیت کارت بلیت‌‌‌های خبرنگاری را تشریح کرد.

به گزارش پرشین خودرو، فرهاد خوانساری درباره آخرین وضعیت صدور کارت بلیت خبرنگاری اظهار کرد: متأسفانه در وضعیت درخواست خبرنگاران برای دریافت کارت بلیت بی‌نظمی زیادی وجود دارد؛ بسیاری از متقاضیان فاقد معرفی‌نامه یا بیمه هستند و تعدادی زیادی از آنها 10 اثر را در سامانه ثبت نکرده‌اند.


وی با اشاره به اینکه در این صورت اگر به این افراد کارت بلیت تعلق نگیرد حس طلبکارانه آنها گل می‌‌کند، ادامه داد: کم هستند کسانی که 10 اثر خود را ثبت کرده‌اند یا دارای معرفی‌نامه و بیمه هستند! با این حال به افرادی که مدارک ناقصی دارند پیامکی ارسال شده تا نسبت به رفع نواقص اقدام کنند.


دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری تصریح کرد: تاکنون دو مرحله کارت بلیت توزیع شده است و سری سوم ارسال پیامک، امروز و فردا انجام خواهد شد تا با توزیع مرحله نهایی کارت‌ها در هفته آینده، پرونده کارت بلیت‌های سال 98 نیز بسته شود.

وی افزود: برای دریافت کارت بلیت خبرنگاری حدود 2 هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند اما در تطبیق متقاضیان با شرایط تعیین شده از سوی شورای شهر، تعداد کمتری کارت بلیت دریافت خواهند کرد.

خوانساری همچنین درباره ارسال پیامک‌هایی با محتوای «اگر واجد کارت بلیت هستید نسبت به شارژ آن اقدام کنید» به متقاضیان گفت: این پیامک به خبرنگارانی مربوط می‌شود که سال گذشته کارت بلیت به آنها تعلق گرفته است؛ آنها می‌توانند به ایستگاهی که کارت را دریافت کرده‌اند، مراجعه و کارت خود را برای سال جاری شارژ کنند.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!