شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۵:۵۴ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
قیمت‌های نجومی خودرو در سایت‌های خرید و فروش‎‌‌
۱۵:۵۴ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
اجاره خودرو

قیمت‌های نجومی خودرو در سایت‌های خرید و فروش‎‌‌

پرشین خودرو: بازار امروز خودرو شاهد انتشار قیمت‌ها در سایت‌های فروش خودرو است این در حالی است که پیش از این، این سایتها به خاطر ایجاد التهاب در بازار خودرو و انتشار قیمت‌های غیرواقعی از انتشار آگهی آن هم به همراه مبلغ خودرو ممنوع بودند.

به گزارش پرشین خودرو، بازار امروز قیمت خودرو همچنان شاهد نوسانات قیمتی در انواع محصولات داخلی است. فعالان بازار دلیل این موضوع را افزایش قیمت تعدادی از محصولات شرکت‌های خودروسازی و عرضه محدود برخی محصولات به بازار می‌دانند. علاوه بر این بازار امروز خودرو شاهد انتشار قیمت‌ها در سایت‌های فروش خودرو است به نحوی که بعضاً در برخی از آگهی های فروش برای پراید 111 که در بازار 46 تا 48 میلیون تومان قیمت گذاری شده رقم های 50 تا 51 میلیون تومانی منتشر می‌شود که این همین امر التهابات بازار را افزایش داده است.

 

قیمت خودرو

قیمت خودرو

 

پیش از این این سایتها به خاطر ایجاد التهاب در بازار خودرو و انتشار قیمت‌های غیرواقعی از انتشار آگهی آن هم به همراه مبلغ خودرو ممنوع بودند اما امروز این ممنوعیت برداشته شده و به راحتی در انواع محصولات قیمت‌های سلیقه‌ای منتشر می‌شود. همین موضوع عاملی شده تا بازار خودرو شاهد افزایش غیرمعقول قیمت‌ها در انواع خودروها باشد.

 

قیمت خودرو

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!