جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۳۴ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۸
روزشمار تردد خودرو در سامانه «تهران من» فعال شد
۱۶:۳۴ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۸
اجاره خودرو

روزشمار تردد خودرو در سامانه «تهران من» فعال شد

پرشین خودرو: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: روزشمار تردد خودروها در محدوده کنترل آلودگی هوا بر روی سامانه «تهران من» فعال شد.

به گزارش پرشین خودرو، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: شهروندانی که در سامانه «تهران من» ثبت‌نام و مشخصات خودروی خویش را وارد کرده باشند، می‌توانند از تعداد روزهایی که در محدوده کنترل آلودگی هوا تردد داشته‌اند، آگاه شوند.

این امکان جدید سامانه «تهران من» در قسمت «فهرست تردد» با عنوان «گزارش مصرف سهمیه فصلی محدوده کنترل آلودگی هوا» ایجاد شده است و کاربران می‌توانند تعداد روزهای تردد خود در چهار فصل سال را ببینند و برای روزهای مازاد بر سهمیه‌ ترددِ رایگان(۲۰ روز برای پلاک تهران و ۱۵ روز برای پلاک غیرتهران)، عوارض ترددشان را با شارژ حساب در همین سامانه بپردازند.


شهروندان توجه داشته باشند که تعداد ترددها تا تاریخ صدور صورتحساب، محاسبه می‌شود و شامل ترددهای چند روز اخیر نمی‌شود.

شهروندان برای تردد در محدوده طرح کنترل آلودگی هوا و بهره‌مندی از تردد رایگان ۲۰ روزه فصلی، استفاده از مهلت یک‌ماهه پرداخت عوارض، اطلاع از تعداد روزهای تردد و پرداخت آسان عوارض خود باید در سامانه «تهران من» ثبت‌نام کنند. همچنین ثبت اطلاعات شخصی و مشخصات خودرو در این سامانه الزامی است.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!